Přejít na obsah

OII Napájení USB vyvedené na vrchu palubky


tsynek

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni,

uvažuju o vedení napájení k přenosné navigaci vnitřkem palubky tak, aby byl kabel vyveden ve výklopné schránce nad středovým panelem. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? kam by bylo ideální napájení připojit - 12V zasuvka u ručky? nebo vám to přijde jako kravina? vadí mi, jak se mi tam ten kabel pořád houpe a překáží. V případě, že bych navigaci nepoužíval, stačilo by ho schovat do schránky...

díky za vaše názory a tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite by nestačilo skryť to do schránky. Ak vidia v interiéri príslušenstvo od nejakého zariadenia (napr. držiak a pod.), tak vždy prehrabú celý interiér, či sa to zariadenie nenájde.

Moje riešenie je vidieť v inom vlákne:

Dnes auž ale využívam PDA a telefón v jednom (na obrázku iba PDA), takže v aute niž neostáva. 12V zásuvku som umiestnil pod prístrojovú dosku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite by nestačilo skryť to do schránky. Ak vidia v interiéri príslušenstvo od nejakého zariadenia (napr. držiak a pod.), tak vždy prehrabú celý interiér, či sa to zariadenie nenájde.

Moje riešenie je vidieť v inom vlákne:

Dnes auž ale využívam PDA a telefón v jednom (na obrázku iba PDA), takže v aute niž neostáva. 12V zásuvku som umiestnil pod prístrojovú dosku.

na zlodeje jsem taky myslel, mam predstavu, ze kabel by se vzdy schoval zpet do te vyklopne schranky, drzak hodim do schranky u spolujezdce...nejsem uplne prebornik pres elektriku, tak hlavne resim, kam napajeni nejlepe a nejsnaze pripojit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já jsem to řešil tak, že jsem protáhl kablík do schránky. Nabíječku mám dole u zásuvky položenou v té přihrádce (té na nápoje) a kabel je tak akorát, aby se dala lehce zasunout do zásuvky. Až budu mít čas, tak si přidělám ještě jednu zásuvku s vypínačem. Zásuvku schovám pod plasty u staré zásuvky a vypínač tam někde vytáhnu ven. Držák navigace mám napevno přidělaný k víku schránky, takže je to nenápadné a praktické jak z hlediska zlodějů, tak i kvůli výhledu z auta.

post-18776-12701040254038_thumb.jpg

post-18776-12701040327036_thumb.jpg

post-18776-12701046257059_thumb.jpg

Editováno: , autor: folvarcny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to 'folvarcny':

To není špatný, už jsem to viděl, ale mám v té schránce radši brýle a tužky.

Spíše se mi líbí Diamantova varianta-mít zařízení nalevo a napájení ve výklopné přihrádce.

Používám tak navi již dlouho a je na ní dobrá viditelnost.

Okouknul jsem to u taxikářů. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...