Jump to content

Kamera a napájení z USB-C u zrcátka


Recommended Posts

Zdravím.

 

Můžete prosím napsat konkrétní modely autokamer, které máte zapojené do USB-C u zrcátka a fungují? Díval jsem se po LAMAX T10, ale výrobce se nechtěl zaručit za to, že bude kamera fungovat správně (doporučil zapojení do autozapalovače), protože prý mají už informaci, kdy dělalo napájení přes USB-C problémy. Nevím, zda se jen nechtějí zaručit za funkčnost (což chápu) nebo to fakt nemusí fungovat.

 

Díky.

Link to comment
Share on other sites

před 56 minutami, cross napsal:

@jenycekDíky za info. Já strávil snad 2 hodiny hledáním kabelu o délce kolem 20 cm - u nás se snad neprodává. Navíc ideálně s konektorem do L, aby vlezl do držáku - to už je úplná utopie. Takže musím koupit též půl metrový, než objednám nějaký z Číny.

Však ty potřebuješ microUSB, stejně jako já, ne? Pravda, sice není zahnutý, ale na 20cm kabel jsem ti právě odkaz dal 🙂 https://www.czc.cz/premiumcord-adapter-usb-3-1-konektor-c-male-usb-2-0-konektor-micro-b-male-0-2m/184382/produkt

Link to comment
Share on other sites

Viofo A139Pro s kabelem AAOTOKK (https://www.amazon.de/-/cs/dp/B08HPVP1GY?pd_rd_w=IVjAE&content-id=amzn1.sym.6a985e9e-92ee-4610-844d-feb18aa20830&pf_rd_p=6a985e9e-92ee-4610-844d-feb18aa20830&pf_rd_r=MERM4XYBQF9HMDRZH7X5&pd_rd_wg=RyOr1&pd_rd_r=ed523ddf-3127-4913-a4da-1abb6dc1eb43&pd_rd_i=B08HPVP1GY&ref_=pd_bap_d_grid_rp_0_1_ec_t&th=1)

 

Vyzkoušel jsem asi 6 různých kabelů a fungovaly pouze dva. Je to o jejich zapojení. Přišlo mi, že čím dražší kabel s lepšími specifikacemi, tím byla větší pravděpodobnst toho, že to nebude fungovat.

Link to comment
Share on other sites

před 23 hodinami, Petr L. napsal:

A budeš používat i parkovací režim? Pak obyčejný kabel asi nebude v tomto režimu fungovat.

Jakože kamera začne sama nahrávat např. na parkovišti? Tak nějak jsem to bral jako samozřejmost, když to má kamera jako jednu z funkcí. To jsem z toho teď jelen :)

Link to comment
Share on other sites

Noo, to bych si raději ověřil. Nevím, jak to má Mio, ale třeba u 70mai musí být kamera v trvale napájené zásuvce nebo na hardwire kitu na pojistkách, aby to mohlo zaznamenávat i v parkovacím režimu. Pro jistotu na to zkus raději mrknout a ověřit si to, abys nakonec kabel k zrcátku neřešil zbytečně

Edited by xmenadis
  • Pozitivní 1
Link to comment
Share on other sites

Už je to jedno, kameru mám koupenou a nechce se mi vybírat nová :D Stejně platí zákon schválnosti, že se a) Zrovna nespustí nahrávání. b) Spustí se pozdě, ale dotyčný vidět nepůjde. c) Dotyčný vidět půjde, ale světelné / jiné podmínky nedovolí rozeznat detaily.

Link to comment
Share on other sites

Na pojistky nic dávat nebudu. Mám jednu takovou kameru, která má dráty připravené pouze na pojistky a nikdy jsem ji nezapojil, protože při mém umu by auto do rána shořelo. Chci využít USB-C u zrcátka, protože tam je a nemusím nikde tahat šňůry :)

  • Pozitivní 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zdravím, pořídil jsem si kameru Lamax T10 s konektorem USB C - poradíte prosím někdo krátký USB kabel (20-30 cm) na propojení s USB C zásuvkou u zpětného zrcátka? Někdo říká, že mu to funguje někdo že ne. Předem díky! 🙃

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...