Přejít na obsah

12V zásuvka


StandaK

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
Návštěvník

A ja se zeptam na neco uplne jineho. Udelal si nekdo zasuvku v kufru Octavie - kratke?

Urcite pod plastama je spousta otvoru, kde se mozna navrhovala montaz. Nema nekdo napad?

ps: hlavne se me neptejte naco ji tam budu mit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Sakra potreboval bych tam nekde najit nekde to mistecko. Nechci vsechny plasty sundavat. Treba ve favu svetylko bylo na rohu v kufru - v tom plastu.Ale pokud si nekdo vsiml, tak presne ta stejna dira byla uz v plecharine.Jen o kus dale a na obou stranach. Zajimave, ze je tam nikdy nemont.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja se zeptam na neco uplne jineho. Udelal si nekdo zasuvku v kufru Octavie - kratke?

Urcite pod plastama je spousta otvoru, kde se mozna navrhovala montaz. Nema nekdo napad?

ps: hlavne se me neptejte naco ji tam budu mit :D

mám sedan 02, letos sem jí koupil a v kufru mám 12 V zástrčku, myslel sem, že jí tam má každá Octavia - buť sem se spletl, nebo to tam od nějakýho roku montovali...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
A ja se zeptam na neco uplne jineho. Udelal si nekdo zasuvku v kufru Octavie - kratke?

Urcite pod plastama je spousta otvoru, kde se mozna navrhovala montaz. Nema nekdo napad? 

ps: hlavne se me neptejte naco ji tam budu mit  :D

mám sedan 02, letos sem jí koupil a v kufru mám 12 V zástrčku, myslel sem, že jí tam má každá Octavia - buť sem se spletl, nebo to tam od nějakýho roku montovali...?

Kde pak ji mas - posim o foto diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja se zeptam na neco uplne jineho. Udelal si nekdo zasuvku v kufru Octavie - kratke?

Urcite pod plastama je spousta otvoru, kde se mozna navrhovala montaz. Nema nekdo napad?  

ps: hlavne se me neptejte naco ji tam budu mit   :D

mám sedan 02, letos sem jí koupil a v kufru mám 12 V zástrčku, myslel sem, že jí tam má každá Octavia - buť sem se spletl, nebo to tam od nějakýho roku montovali...?

Kde pak ji mas - posim o foto diky :)

tady je jedna

post-28-1161366119.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja se zeptam na neco uplne jineho. Udelal si nekdo zasuvku v kufru Octavie - kratke?

Urcite pod plastama je spousta otvoru, kde se mozna navrhovala montaz. Nema nekdo napad?  

ps: hlavne se me neptejte naco ji tam budu mit   :D

mám sedan 02, letos sem jí koupil a v kufru mám 12 V zástrčku, myslel sem, že jí tam má každá Octavia - buť sem se spletl, nebo to tam od nějakýho roku montovali...?

Kde pak ji mas - posim o foto diky :)

a druhá

post-28-1161366174.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto původem z Německa, auto je ve výbavě - chybý tomu jenom kůže a klimatronik, jinak to má snad všechno, tak proto asi ta zástrčka, k čemu jí tam potřebuješ ty?

další možnost, jak se to tam mohlo dostat je ta, že v tom autě je dodělávaná muzika, dělali to v Německu, tak to tam s tim možná prdli na přání zákazníka, jinak nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...