Přejít na obsah

Alu kola


Hustoles77

Doporučené příspěvky

:prc:

Pecka!!Tyhle kola jsem chtel,jenze jsem nevedel jak s tim ET 42 jestli se pri sirce 8" vejdou do podbehu a nebudou drhnout o tlumice a nikdo mi poradne nebyl schopen odpovedet... :( Tak jsem se na to vyprdnul a koupil Mille Miglia HT3 a i tak jsem spokojenej.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:prc:

Pecka!!Tyhle kola jsem chtel,jenze jsem nevedel jak s tim ET 42 jestli se pri sirce 8" vejdou do podbehu a nebudou drhnout o tlumice a nikdo mi poradne nebyl schopen odpovedet... :( Tak jsem se na to vyprdnul a koupil Mille Miglia HT3 a i tak jsem spokojenej.. :D

Vím, že teď ti to je prd platné, ale co jsem si nyní za posledních 14 dní pročetl o elktronech, tak mohu na 90% říci, že by ti to na Octavii nedělalo bordel, bylo by to OK. Ale je to jen můj názor amatéra-samouka. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:prc:

Pecka!!Tyhle kola jsem chtel,jenze jsem nevedel jak s tim ET 42 jestli se pri sirce 8" vejdou do podbehu a nebudou drhnout o tlumice a nikdo mi poradne nebyl schopen odpovedet... :( Tak jsem se na to vyprdnul a koupil Mille Miglia HT3 a i tak jsem spokojenej.. :D

Vím, že teď ti to je prd platné, ale co jsem si nyní za posledních 14 dní pročetl o elktronech, tak mohu na 90% říci, že by ti to na Octavii nedělalo bordel, bylo by to OK. Ale je to jen můj názor amatéra-samouka. :palec2:

NO tak to dik za radu.. ;) Jako neda se nic delat..I tak jsem spokojenej s vyberem..Ale je fakt,ze po tom co sem si precetl tvou odpoved,tak o tom premyslim,ale menit nebudu..

Ja kdyz vybiral,tak jsem toho taky mraky precet a napsal hafo mailu,ale i v krame,kde ty kola maji,nebyli schopni mi odpovedet a snazili se mi vnutit i podlozky,coz sem nechtel...Ale co,tak si je koupim treba na ORS II,jestli nekdy bude,nebo je budu treba jednou mit primo na ty RS4.. :D:t:smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...