Přejít na obsah

Alu kola


Hustoles77

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Tak už je to tady tohle už není fotomontáž. Allesio F1 16" Pneu Pirreli P6000 205*55, které jsem tady na foru koupil jeté. -_-

Moc pěkné lol

Hele nevíte kde vytahují blatníky a jestli se to u Octy dá ? Mám totiž v plánu 17" 225, což už tak chytá o podběhy i na té čtyřkolce, a když se podívám na ty mé smutné 2cm podložky co mi leží v garáži ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj možná trošku placebo a taky jsou tam lepší gumy s lepším vzorkem, ale mě přijde, že se to i miň houpe, ale možná se mi to taky jen zdá :D . Jinak ty bubny máš asi pravdu souhlasím chtělo by to, až budu sundavat kola tak je udělám tmavší. -_-

Ty bubny urcite, naposledy jsem je mel taky takhle a uz nikdy vice, zlata cerana aspon zanikly ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaster: iste ja som nepisal ze niesu pekne, tiez som ich mal v plane ale ked som ich zacal vidiet pomaly na kazdom druhom aute tak som si to rozmyslel, predsa len ked kupujem alu. disky tak ich kupujem aj s istou chutou sa odlisit od vsetkych "seriovych" aut, byt proste aspon v niecom iny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
  • Pawouk odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...