Přejít na obsah

Alu kola


Hustoles77

Doporučené příspěvky

Zachvilku už budu mít našetříno na nová kola ještě budu mít svátek tak to snad vyjde. Už jsem tu fotku jsem dával, ale šoupnu to sem znova. Chci vědět vaše názory jak jí budou slušet tyto kola. Jestli to vypadá dobře....

Díky za názory

16" Allesio F1, je to fotomontáž

Moc se mi libily v 17" a 18", 16" jsem nevidel... Byly to jedny z mych vyvolenych, kdyz jsem se rozhodoval... -_-

http://forum.skodahome.cz/index.php?act=At...=post&id=161457

Mára2000 zde na str. 4 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak už je budu kupovat (snad je máj ještě v akci). Jaký mám koupit ET v techničáku mám ET 42 máte ET podle TP? A jaký rozměr pneu by jste mě doporučili? V techničku mám 205/55 ? Asi to mám dát podle TP co. Díky

Co se tyce ET dle technicaku, tak ho nesezenes, ta 42 je snad delana jen pro Skodovku. Ja mam ET 35 a zda se mi to hezci trosicku vice vylezle nez ty originaly co tam byly. S pneu jsem zustal dle technicaku 205/55/16 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle zrovna jsem viděl na jedněch stránkách, že mají i v ET42 jestli tam nemají chyb, ale radši bych je měl taky více venku. A nemůže stím být nějaký problém? Třeba ne technický? To asi nepoznají na těch kolech to napsaný není? -_-

no jen zevnitř to je na nich vyražený :smich::smich: ET ti nikdo hledat nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle zrovna jsem viděl na jedněch stránkách, že mají i v ET42 jestli tam nemají chyb, ale radši bych je měl taky více venku. A nemůže stím být nějaký problém? Třeba ne technický? To asi nepoznají na těch kolech to napsaný není? -_-

Pokud je vazne dodaji v danem rozmeru a v ET co mas v TP tak bych si dal ty, co smeji byt... Pro muj klid... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle zrovna jsem viděl na jedněch stránkách, že mají i v ET42 jestli tam nemají chyb, ale radši bych je měl taky více venku. A nemůže stím být nějaký problém? Třeba ne technický? To asi nepoznají na těch kolech to napsaný není? -_-

Pokud je vazne dodaji v danem rozmeru a v ET co mas v TP tak bych si dal ty, co smeji byt... Pro muj klid... ;)

Asi máš pravdu, ale všiml jsem si zase další věci, že v TP mám šířku kola 6,5J a oni mají 6J

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle zrovna jsem viděl na jedněch stránkách, že mají i v ET42 jestli tam nemají chyb, ale radši bych je měl taky více venku. A nemůže stím být nějaký problém? Třeba ne technický? To asi nepoznají na těch kolech to napsaný není? -_-

Pokud je vazne dodaji v danem rozmeru a v ET co mas v TP tak bych si dal ty, co smeji byt... Pro muj klid... ;)

Asi máš pravdu, ale všiml jsem si zase další věci, že v TP mám šířku kola 6,5J a oni mají 6J

Nechci tvrdit ze jsi se prehledl, ale 6Jx16??? Nevim, ale nejak mi to nesedi... :unsure::unsure: nebo snad je rec o 15" ci 14" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
  • Pawouk odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...