Přejít na obsah

trhanie auta za jazdy


bludyk

Doporučené příspěvky

Poradte mi,vždy ked naštartujem za studena auto a prejdem pár kilometrov a mám na určitú teplotu zohriate auto mi začne "trhať",ako keby to bolo nepravidelne vstrekovanie ( trhanie celého auta ),ked sa uš zohreje motor tak to prestane.Môže byť snímač teploty chladiacej kvapaliny zlý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Fábiu 1.2joy so splynovačom r.v.2004 combi 47kW.Má najazdených 90000km.Ukazuje to na diagnostike sporadickú poruchu,ale to iba keď prepne na plyn.Hovorili mi na diagnostike,že keď vstrekuje plyn,tak počítač to nevie rozoznať,myslí si že auto ide a nevstrekuje benzín tak to vyhodí poruchu,ale to není žiadna vážna porucha.Keď jazdím dlhšie na benzín tak porucha pri naštartovaní auta zmizne.Na kontrole splynovača mi menili tlakový spínač-dali BOSCH,rozdelovač/plynový/,2xfiltre,potom to diagnostikovali,všetko O.K.Nechal so tam 200 eur.Trhá to ,keď idem na benzín,len pri určitej teplote na začiatku jazdy/keď je motor studený a začína sa zohrievať,ale zaujimavé nerobí to vždy/.Už ma to začína pomali .....Kamarát mi hovoril,že on to mal Golfe,mal špatný snímač chlad.kvapaliny.Budem vďačný za každú radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže to dělá jen na beneli? Pak bych doporučil s připojeným VAGem v bloku měřených hodnot sledovat vývoj teploty motoru pro vyloučení či potvrzení tepl.čidla. Popř. bych koupil nějaký čistič benz.soustavy koupil více beneli a nalil to tam a pak se uvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...