Přejít na obsah

Snímač úhlu řízení Fabia I


parkan

Doporučené příspěvky

Ked to pocujes len pri vypnutom serve-motore moj tip je servoriadenie-kaput.. skus popocuvat, odkial ti ten zvuk ide. Skus vole na tyckach co idu z riadenia (uchop a skus hybat) mozno budes pocut ten klepot. ;)

Pani mistři nechci zakladat nove tema tak to šupnu sem.Pokud nemam auto nastartovane a škubu z volantem doleva a doprava tak tam neco tluče jinak mam servo a pokud nastartuji tak už nic netluče je to normalni jev?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, to mi chcete povedat ze to klepanie (v skrini riadenia) pri uchopeni riadiacich tyci je normalne a ze to "tak ma byt" ?? nejak sa mi tomu moc nechce verit. :kuk:

Ked som zhodil manzetu a pozeral som aka je vola v skrini riadenia tak medzi tycou a skrinou je cca 0,5-1 mm vola a tyc narazajuca na skrinu robi ten klepot.

Leonin: Mne to robí tiež, a vraj je to normálne...
bolo mi povedane ze je to normalne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj. Mám zádrhel s nefunkčním snímačem řízení. V servisech na mě koukají jak na v..la a nebo mi řeknou hroznou dardu za výměnu. Potřeboval bych poradit kde, nejlépe v Praze a okolí prostě přifrčím se svým poblikávajícím strojem a bez divení co to může být mi to nějakej šikula vymění. Mám Fábii 1.4 MPi r.2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...