Přejít na obsah

Volant mírně doleva??


Michal I

Doporučené příspěvky

tak jinak pro názornost, geometrii máš asi v pořádku, jen není volant ve středové poloze, to udělali tak, že při kontrole geometrie zjistili odchylku a tuto odchylku eliminovali celou na jedné straně tyče, místo toho, aby na jedné straně eliminovali půlku a na druhé straně druhou půlku odchylky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se pořád šoupe volant doleva, vždycky to dám při 15000 kontrole na geometrii a oni vždycky ukážou papír, že nic tak jezdím dál občas je to více či méně, ale většinou to jezdí rovně jen s novýma gumama tak do 20-25 tisíc a pak zase doleva :E

Je to špatným servisem (Autostop Rakovník) nebo je geometrie dobře a jen by stačilo přesadit volant ?

P.S. Volant je na nějakym tisícihranu ? Jak vlký jsou jednotlivý výstupky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ještě jeden postřeh v zimě jsem dával na předek nový zimní a na zadek co byli vpředu a levý zadní mělo na jedný straně 3,5mm vzorku a na vnější bylo 1,2mm to je normální aby jedno kolo z celýho auta bylo takhle sjetý ? Je to firemní auto a tak jsem nechal pro jistotu udělat zase geometrii a ukázal jsem jim tu gumu a byla v pořádku !!!???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jinak pro názornost, geometrii máš asi v pořádku, jen není volant ve středové poloze, to udělali tak, že při kontrole geometrie zjistili odchylku a tuto odchylku eliminovali celou na jedné straně tyče, místo toho, aby na jedné straně eliminovali půlku a na druhé straně druhou půlku odchylky.

tak myslíš, že je to reálné, aby to srovnali tou geometrií??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se pořád šoupe volant doleva, vždycky to dám při 15000 kontrole na geometrii a oni vždycky ukážou papír, že nic tak jezdím dál občas je to více či méně, ale většinou to jezdí rovně jen s novýma gumama tak do 20-25 tisíc a pak zase doleva :E

Je to špatným servisem (Autostop Rakovník) nebo je geometrie dobře a jen by stačilo přesadit volant ?

P.S. Volant je na nějakym tisícihranu ? Jak vlký jsou jednotlivý výstupky ?

pro info, usazeni volantu....

myslim si, ze spravne ho nasadit neni zadny problem...... ;)

post-6-1148286858.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jinak pro názornost, geometrii máš asi v pořádku, jen není volant ve středové poloze, to udělali tak, že při kontrole geometrie zjistili odchylku a tuto odchylku eliminovali celou na jedné straně tyče, místo toho, aby na jedné straně eliminovali půlku a na druhé straně druhou půlku odchylky.

tak myslíš, že je to reálné, aby to srovnali tou geometrií??

Určitě to bude v pohodě, jen jim to klidně reklamuj. Myslím, že jednodušší než dělat znovu geometrii, pro ně bude přesadit ten volant, ale to už Ti může být jedno, ať to udělají tak či tak, spravit to není žádný problém -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každopádně je to v pořádku a mě se ulevilo, protože ten volant nakřivo byl zničující.

No vidíš mě to taky pěkně sejří, ale v jinejch firemních autech o který se u nás střídaj je volant křivej jak vidle a kdyby měl bejt obráceně tak je jim to všem jedno hlavně, že to jezdí doprava a doleva <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...