Přejít na obsah

Ručička budíku


ozzy

Doporučené příspěvky

Cawte chalani, vedel by mi niekto poradiť, dneska som chcel naštartovať a ručičky na otáčkomery sa mi začali chvieť stali na jednom mieste,asi 5 - 10 sekúnd ,ale potom naskočili normálne a takisto keď som vypol motor a aj vybral kluč zo zapalovania ešte aj vtedy sa chveli takisto asi 5 sekúnd , skúšal som aj viac krát a z 10 pokusov asi 8 krát sa mi rozochveli , a neviem čím to môže byt, ......takisto nesli ani ručičky na tank a ani na vodu ale tie sa nechveli ,len naskočili až keď ručičky otáčkomeru sa ustálili a normálne naskočili

......stalo sa aj vám už niečo podobne? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hladal som ale nasiel som iba (padajuce ručičky) a mne nepadaju mne sa chveju, to je to iste? a ked naskocia tak ide v pohode až do vypnutia motora a nenasiel som navod na opravu :(

Kdybys čet pravidla fora, tak bys věděl, že před založením nového tématu máš hledat.

A kdybys hledal, tak bys věděl, že v inst. manuálech je i návod na opravu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...