Přejít na obsah

Poznatok so spojkou na OII


Jozef35

Doporučené příspěvky

Zdravím priaznivcov škoda. Môj poznatok: Mám dva roky OII je to 1.9Tdi 77KW a začala mi trhať pri rozbiehaní za studena,dosť ma to vydesilo . Najazdených 26 800 km. Viem niekto by napísal reklamuj ale mám zlé skusenosti z naším predajcom škoda."sú neschopný" Tak som pátral a zistil že keď neviem či to robíte aj ostatný myslím že veľa ludí to nerobí ,že keď vymienajú brdovú kvapalinu tak treba odvzdušniť aj spojku.Ja osobne mám už 3 škodu ani na jednej som to nerobil a nebol žiadny problém až teraz. Mne to pomohlo. Teraz ide lepšie ako keď som ju kúpil a zaberá skoro na spodu. Dúfam že to niekomu pomôže tak ako mne. Držím palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt ale ked som ju kupil nasiel som si plavaren pod sedadlom spolujazdcaa ked som tam bol reklamovat tak jedine co urobili tak okolo srobov prednej kapoty kde je pripevnená ku karoserii natlacili silikon a pre nich hotove samozrejme mam tam 3 vrstvy izolacie neboli schopny to ani odsat alebo vysusit a to som mal auto 5 dni.Samozrejme ze zatekalo nadalej uz ma to hnevalo za auto som vysolil 670 000.- SK v starej mene a nakoniec som rozobral plast pod stieracmi a tam chybala na spolujazdcovej strane plastova zaslepka(2.-sk( a auto za take prachy. Ale z autom maximalna spokojnosť............ Dík za reakciu zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me ta spojka za studena taky blbne. Jaky je postup pri odvzdusneni? Mam 2.0 TDi.

diky

Ahoj ja som nasadil hadicku na odvzdusnovak spojky niekto ti zosliapne spojkový pedal a drzi ho stlaceny a ty povolis odvzdusnovak ked trosku brzdovky vytecie zatiahnes srob pedal ti zostane dole .Rukou ho zdvihnes a postup opakujes asi 3 krat .Nezabudni skontrolovat hladinu kvapaliny a popripade doliat. Nastavila sa mi spojka pri jazde asi po desiatych zoslapnutiach spojky teraz bez problemov " zatial ". Vela zdaru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpoved. Nezlepsil se po odvzdusneni prubeh spojky? Me ta spojka zabira snad na 1 cm. V servisu hlasili, ze pry to nejde seridit.

Ahoj ja som nasadil hadicku na odvzdusnovak spojky niekto ti zosliapne spojkový pedal a drzi ho stlaceny a ty povolis odvzdusnovak ked trosku brzdovky vytecie zatiahnes srob pedal ti zostane dole .Rukou ho zdvihnes a postup opakujes asi 3 krat .Nezabudni skontrolovat hladinu kvapaliny a popripade doliat. Nastavila sa mi spojka pri jazde asi po desiatych zoslapnutiach spojky teraz bez problemov " zatial ". Vela zdaru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...