Přejít na obsah

HEPL CLIMATRONIC


free.hacker

Doporučené příspěvky

Zravím odborníky.Vrhl jsem se na předělávku z ničeho na climatronic mám octu 1.6 55kw r.v. 98. A ted ten dotaz všechno jsem pozapojoval nechal naplnit klimu.Po zapnutí vše funguje klapky zaviraji jak potřebuji otáčky fungují teplotu to ukazuje akorát nespíná kompresor.V režimu ECO i AUTO je na klimě napětí 9V pro jistotu jsem změřil napětí na výstupu pojistky 16 tam je nějakých 12V.Při zapojování od agregátu topení mě zbyl jeden drát od té menší svorkovnice je to žluto/modrý (viz foto)a ten nevím kam vrznout možná je to tím,ale opravdu nevím.Prosím tedy o radu Roman

piše mi to tyto chyby:

VAG-COM verze: IHR 304.0

Autosoft

Číslo dílu řídícího modulu: 1U1 907 044 A

Komponent a/nebo - verze: CLIMATRONIC C 2.0.0

Kódodvání softwaru: 11000

Kód opravny: WSC 31480

2 Nalezeny chyby:

00779 - Teplotni cidlo vnejsi teploty (G17)

30-10 - preruseni n.zkrat na plus - Sporadicky

00797 - Fotosnimac slunecniho zareni (G107)

30-10 - preruseni n.zkrat na plus - Sporadicky

MUŽE TO BYT TÍM???

post-2409-1276768103,4089_thumb.jpg

post-2409-1276768115,384_thumb.jpg

Editováno: , autor: free.hacker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vše už zapojeno chyby to nehází paměť závad bez chyb a teď dotaz.Hodím tam blok hodnot 001 a v prvním okýnku když dám eco je tam 6 to je ok.Zapnu auto skocí tam 12 tak na jednu sekundu a hned za tím 0 ta už tam zustane,ale kompresor prostě nesepne.Zkoušel jsem hoo napíchnout napřímo a spíná bez problému.Nesetkal jste se někdo stím dík

Editováno: , autor: free.hacker
necituj předchozí příspěvky. A vůbec ne takový dlouhý.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...