Přejít na obsah

Výměna palivového filtru


Doporučené příspěvky

Zdar, mám "drobný" problém, nechal jsem si udělat servisní prohlídku po 90 tis. km u místního (neautorizovaného) auto servisu a mám tady drobný problém. Pokud auto déle stojí (12hod) tak na poprvé málokdy chytne, což se před prohlídkou nikdy nestalo.

Když jsem to říkal tomu chlápkovy který mi to dělal, tak jsem měl pocit, že sám neví co s tím a co udělal špatně (filtr před namontováním naplnil olejem).

Pokud by někdo věděl jak se tohoto jevu zbavit, ať napíše.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servisáci ve značkových servisech vědí přesně co mají dělat. Toho bych se nebál, že udělají neco co nemají, nebo neudělají neco co měli. U nich spíš hrozí, že tě natáhnou, někde ti porýpou lak, utrhnou šroub, atd.

To spíš amatér servisák, pokud navíc ten konkrétní typ auta dělá prvně, něco zkoní.

Já bych to dával pravidelně do značkového, dodržoval ty servisní bláboly a o auto se teoreticky netřeba dál starat. Otázkou ale je, jak je to prakticky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...