Přejít na obsah

Vyskace v zadnich dverich


Davon

Doporučené příspěvky

Já osobně bych do zadních dveří výškáče nedával (rozhodně aspoň do origo míst ne). Jejich umístění a nasměrování poslech na zadních sedadlech nepodpoří, protože hrají sice přímo doprostřed auta, ale ne směrem k posluchači a výškový reproduktor by měl být nasměrován co nejvíce na posluchače, navíc pokud posuneš přední sedačku víc dozadu, tak Ti to bude pištět přímo do ucha.

Jako lepší varianta se mi jeví dát klasické koaxiální repro (ať už do origo míst, nebo ještě lépe ovály do plata) nebo ve variantě komponentních reproduktorů ty výšky umístit do domečků taky dozadu a nasměrovat na střed vozu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně bych do zadních dveří výškáče nedával (rozhodně aspoň do origo míst ne). Jejich umístění a nasměrování poslech na zadních sedadlech nepodpoří, protože hrají sice přímo doprostřed auta, ale ne směrem k posluchači a výškový reproduktor by měl být nasměrován co nejvíce na posluchače, navíc pokud posuneš přední sedačku víc dozadu, tak Ti to bude pištět přímo do ucha.

Jako lepší varianta se mi jeví dát klasické koaxiální repro (ať už do origo míst, nebo ještě lépe ovály do plata) nebo ve variantě komponentních reproduktorů ty výšky umístit do domečků taky dozadu a nasměrovat na střed vozu. ;)

K tomu to příspěvku již není co dodat a pod tohle se můžu jen podepsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně bych do zadních dveří výškáče nedával (rozhodně aspoň do origo míst ne). Jejich umístění a nasměrování poslech na zadních sedadlech nepodpoří, protože hrají sice přímo doprostřed auta, ale ne směrem k posluchači a výškový reproduktor by měl být nasměrován co nejvíce na posluchače, navíc pokud posuneš přední sedačku víc dozadu, tak Ti to bude pištět přímo do ucha.

Jako lepší varianta se mi jeví dát klasické koaxiální repro (ať už do origo míst, nebo ještě lépe ovály do plata) nebo ve variantě komponentních reproduktorů ty výšky umístit do domečků taky dozadu a nasměrovat na střed vozu. ;)

K tomu to příspěvku již není co dodat a pod tohle se můžu jen podepsat.

Jj taky tak, nejslepsi jsou dodelat si domecky na vejskace u repraku vzadu, dela to treba Rachot.com sam to tak mam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj taky tak, nejslepsi jsou dodelat si domecky na vejskace u repraku vzadu, dela to treba Rachot.com sam to tak mam ;)

A navíc se prodávají výškáče - ať už samostatně, nebo v kompo sadě - i s těma domečkama (můžeš zvolit zabudování např. do př. dveří nebo povrchovou montáž např. na palubku nebo právě dozadu).

Ale pokud jde o montáž origo výškáčů, tak je třeba ten domeček zrobit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně bych do zadních dveří výškáče nedával (rozhodně aspoň do origo míst ne). Jejich umístění a nasměrování poslech na zadních sedadlech nepodpoří, protože hrají sice přímo doprostřed auta, ale ne směrem k posluchači a výškový reproduktor by měl být nasměrován co nejvíce na posluchače, navíc pokud posuneš přední sedačku víc dozadu, tak Ti to bude pištět přímo do ucha.

Jako lepší varianta se mi jeví dát klasické koaxiální repro (ať už do origo míst, nebo ještě lépe ovály do plata) nebo ve variantě komponentních reproduktorů ty výšky umístit do domečků taky dozadu a nasměrovat na střed vozu. ;)

K tomu to příspěvku již není co dodat a pod tohle se můžu jen podepsat.

Jj taky tak, nejslepsi jsou dodelat si domecky na vejskace u repraku vzadu, dela to treba Rachot.com sam to tak mam ;)

Muzes hodit nejaky picture jak to presne mas? Jde mi jen o to, aby slo ze zadu taky trochu toho pisteni, je tam vzadu hluboko ikdyz tam mam na origo mistech 3-pasma Pioneer... Myslim, ze se to trochu pozmeni tento zvuk. Slo mi o to, jak jsou tazene kabely kdyz se to chyta od zadnich beden... :unsure::unsure: a zda pujdou ty predni rozmerove do origo mist v zadnich dveri, jelikoz se chystam koupit jine dopredu do dveri vcetne vyskacu a stavajici pouzit dozadu jen pro dokresleni... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakym zpusobem se vyvede kabelaz k vyskacum do zadnich dveri? Myslim tim, kde se to da napojit, zda to musi jit z radia nebo se to chytne nekde u zadnich beden, nevim, proto se ptam. Pujdou mi ty puvodni vysky zepredu do zadnich dveri, nebo jsou jinak rozmerove? Diky ;)

myslim, ze jsi se ptal na to jestli predni a zadni origo vyskace jsou stejne. odpoved zni ano jsou stejne, ty predni muzes pouzit dozadu a jsou zapojene paralelne na ty zadni ovalne. jinak souhlasim s klukama tady, ze origo vyskace vzadu jsou umisteny dost nestastne, ale nejsem zase takovy hifista, abych v aute toleroval to obludarium co se tomu rika "domecek". ja jsem zadni vyskace odpojil a vymenil vzadu repro alespon za koaxialy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já je měl origo zapojený, ale hráli mi moc do uší tak jsem je odpojil a jsem zpokojený ;)

Jo o tom jsem dost premyslel o tom, zda budou obtezovat usi, ale nevim jak to udelat, kdyz dam fader na 0 tak neslysim zezadu nic, tak jsem myslel ze to trochu spravim vyskama vzadu... No nevim, kdyz to posloucham, asi se na to vykaslu... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně bych do zadních dveří výškáče nedával (rozhodně aspoň do origo míst ne). Jejich umístění a nasměrování poslech na zadních sedadlech nepodpoří, protože hrají sice přímo doprostřed auta, ale ne směrem k posluchači a výškový reproduktor by měl být nasměrován co nejvíce na posluchače, navíc pokud posuneš přední sedačku víc dozadu, tak Ti to bude pištět přímo do ucha.

Jako lepší varianta se mi jeví dát klasické koaxiální repro (ať už do origo míst, nebo ještě lépe ovály do plata) nebo ve variantě komponentních reproduktorů ty výšky umístit do domečků taky dozadu a nasměrovat na střed vozu. ;)

K tomu to příspěvku již není co dodat a pod tohle se můžu jen podepsat.

Jj taky tak, nejslepsi jsou dodelat si domecky na vejskace u repraku vzadu, dela to treba Rachot.com sam to tak mam ;)

Muzes hodit nejaky picture jak to presne mas? Jde mi jen o to, aby slo ze zadu taky trochu toho pisteni, je tam vzadu hluboko ikdyz tam mam na origo mistech 3-pasma Pioneer... Myslim, ze se to trochu pozmeni tento zvuk. Slo mi o to, jak jsou tazene kabely kdyz se to chyta od zadnich beden... :unsure::unsure: a zda pujdou ty predni rozmerove do origo mist v zadnich dveri, jelikoz se chystam koupit jine dopredu do dveri vcetne vyskacu a stavajici pouzit dozadu jen pro dokresleni... ;)

Tady mas pro inspiraci, vcera sem to tipnul B)

post-29-1148883888.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tahle poslední varianta od Rachotu stojí víc mincí, ale je nejlepší!! Hned jak budu mít koupený i zadní komponentní repro Hertz, mám to tam taky...

Jedno OT, prave sem zjistil, ze nemam podlozky z druhy strany nalakovany, taxem je hodil do stejny barvy, jako mam brzdice (jedinej sprej, co tu mam mimo bitumenu a plnice), takze sou ve strbrny diamantovy metalize ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle poslední varianta od Rachotu stojí víc mincí, ale je nejlepší!! Hned jak budu mít koupený i zadní komponentní repro Hertz, mám to tam taky...

Jedno OT, prave sem zjistil, ze nemam podlozky z druhy strany nalakovany, taxem je hodil do stejny barvy, jako mam brzdice (jedinej sprej, co tu mam mimo bitumenu a plnice), takze sou ve strbrny diamantovy metalize ;)

Ztracim se... Nevim o cem je rec! :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...