Přejít na obsah

Multifunkční volant


OloZX6R

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Chtěl bych si dát do fábky multifunkční volant z oktávky. Má někdo s tím nějakou zkušenost? Jsou dvě možnosti - nová a stará oktávka. Jak je to s průměrem volantu a s airbagem? Mám faceliftovou fábku (stadartní volant). Jak řešit napojení tlačítek? Jak je propojit k rádiu vím, jde mi o převedení drátů z volatu do kastle. Předem dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 roky později...
  • o 4 roky později...

Ahoj,

založil jsem tu nové téma pro MF volanty.

 

Jak tu asi všici víme tak žádný MF volant se v sériové výrobě do Fábií nemontoval.

 

Ale je mnoho z vás co ho namontovaný má tak se zde pochlubte!!!!

 

Já jsem použil volant páčku a ŘJ z OI/SI

 

A takhle to vypadá,  je to i plně funkční.  :kol-33:

 

Tempomat i rádio na volantu paráda :kol-47:  :kol-28:  :kol-47:

post-31740-0-31652800-1415649676_thumb.j

post-31740-0-92443600-1415649683_thumb.j

post-31740-0-82646100-1415649705_thumb.j

Editováno: , autor: Combi2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zdravím, Zde na forumu!

 

Snažil jsem se dohledat cokoliv co by mohlo pomoct v úpravě, Ale bohužel nic jsem nenašel pokud jsem něco nepřehlídnul. Našel jsem jen O2 , O3 atd...

 

Mám takový nápad jak si zpříjenit Ovládaní radia s možností propojení rádia z komunikace na volant nebo přez odporové pole. Což odporové pole by mi vyhovovalo.(Hlasitost +,- ,Příjmutí hovoru , Ovladaní měnu )

Ale nejsem si jist zda li by bylo možné tento můj nápad zrealizovat.

Vím že by bylo nutné vyměnit Volant a kroužek pod volant , (Možná Ovládací páky).

Nevím přesně jak je to tam řešeno pokud tam je nijaký počítač pro komunikaci dále která je zapojen na kroužek. Přes který se dá zapojit ovladaní volantu Airbag.
Pokud by piny byli v nijake jednotce a piny nezapojenéjsem ochoten napajet si tam vlastní konektor s korespondujícím zapojením ovládaní pro mé učely.

 

Předem Děkuji všem kdo se budou a chtějí zabívat mým dotazem a řešením či i vlastní úpravou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...