Přejít na obsah

Koncovka


amper

Doporučené příspěvky

Zdravicko,

nemuzete mi nekdo rict, jak vypada tahle koncovka na aute ?

http://www.skoda-auto.com/cze/drivers/acce...gory=0000000071

Bohuzel je tam jen snimek z vrchu, coz mi moc nerekne. Mate ji nekdo? Jak to vypada. Uz jsem parkrat videl takovy ty koncovky ala deset centimetru trubky a sponou uchyceny a vypada to desne.

FDC410010.jpg

Asi takhle, měl jsem jí na autě asi tak rok, už jsem jí sundal a jezdím bez koncovky, ono záleží z jakého úhlu pohledu se na ní koukáš..atkhle ze zhora z boku třeba vypadá dobře...ale když se podíváš pořádně a uvidíš to falešný zaslepení tam v zadu...a taky je zajímavý jak kouř z výfuku v zimě jde normálně dolů a né z koncovky....

...ale nejhlavnější důvod proč jsem jí sundal byl takovej zvuk když ty výfukový plyny narážeji do tý koncovky... fak se mi to prostě už nelíbilo....mám jí doma....klidně jí věnuju :t-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle, měl jsem jí na autě asi tak rok, už jsem jí sundal a jezdím bez koncovky, ono záleží z jakého úhlu pohledu se na ní koukáš..atkhle ze zhora z boku třeba vypadá dobře...ale když se podíváš pořádně a uvidíš to falešný zaslepení tam v zadu...a taky je zajímavý jak kouř z výfuku v zimě jde normálně dolů a né z koncovky....

...ale nejhlavnější důvod proč jsem jí sundal byl takovej zvuk když ty výfukový plyny narážeji do tý koncovky... fak se mi to prostě už nelíbilo....mám jí doma....klidně jí věnuju :t-_-

Coze, falesný zaslepení :wacko: ?

Tak to neni o cem jednat, to teda v zadnym pripade :rip: to radsi bez koncovky.

Ja myslel, ze je to normalni koncovka co se dava na vejfuk a myslel jsem, ze kdyz je origo skoda, tak maj nejak chytre vymyslenej uchyt na to koleno na vejfuku a nebudu to muset rezat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MiloTec....

...tohle mi tam dali kamaradi a ja s tim jel 100 km ;)

A já si pořád říkám, že ti to tak dobře jezdí.... Doping !!! :smich::smich::smich:

ano, bereme ho vsichni: Já, mé druhé já a Bobík :smich:;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...