Přejít na obsah

Budíky


profor

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

hmm...to je teda divny.Jako taky sem se koukal na tento obrazek ale rikal sem si podle rychlomeru ze to bude spis ta novejsi Fabia.A nebo tam mam nejakou zvlastni cervenou kontrolku ale nevim ceho.Skoda ze se nerozsviti aspon na par vterin to bych aspon identifikoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, je tam kontrolka sklopení zadní opěry, kvůli tříbodovému pásu. Kontrolka tempomatu tam byla jen u prvních ročníků a z výroby nikdy nefungovala

vypadá takto:
post-12297-0-35177900-1349719471_thumb.j
jen je normálně červená :)
zkus odepnout tu zadní velkou opěru, třeba se Ti ta kontrolka rozsvítí, jestli tam tu kotrolu máš.
Editováno: , autor: Drewie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdravim, chapy potrebuju poradit, predelavam budíky na Fabcu uz ty faceliftovane a potreboval bych si je rozsviti doma na stole, abych je ozkousel, nevíte na jakej pin mam zapojit co aby mi jen svitilo podsviceni ? 

 

funkco hledat jsem pouzil, ale nic nenasel tak se kdyztak nezlobte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teplomer nastavíš ručičku na začiatok stupnice, palivomer  nastavíš ručičku presne cez stred písmena R. Však keď ich vyberáš, vidíš ako sú nastavené. Samozrejme, že celkom presne to netrafíš, plus mínus dáke desatiny milimetra sú, aleto nevadí. Momentálne mi ukazuje teplomer pri zohriatom motore asi 0,5 mm za strednú rysku 90 stupňov. Palivomer je OK, plus mínus 0,5 mm. Aj tak sú to len orientačné hodnoty, čo tie budíky ukazujú, vrátane rýchlomeru a otáčkomeru.

Editováno: , autor: touareg3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK zkusim to díky moc, já někde četl, že je i možnost to nastavit nejak pres diagnostiku. Jinak snačim se zapojit ty budíky na stole a v malé svorkovnici pripojim  

PIN 8 na kostru
PIN 4,5,6,7 na napájení 

 

tohle když připojim najedou mi jen hodiny, stav Km , a začnou blikat kontrolky Imo,airback atd.. 

 

a ted nevím co mám podle tohohle seznamu připojit na velké svorkovnici, aby se mi rozsvitilo podsviceni :-/ 

 

1 cívka immobilizeru 1 
2 dálková světla 
3 tlumená světla 
4 TOG sensor (pro WIV) 
5 Tacho výstup (konv.) 
6 Tacho vstup (konv. ze snímače) 
7 CAN_Low (Antrieb) 
8 CAN_High (Antrieb) 
9 CAN_High (Komfort - zatím nevyužito) 
10 CAN_Low (Komfort - zatím nevyužito) 
11 MFA R 
12 MFA L 
13 porucha žárovek brzd. světel 
14 -- 
15 snímač množství paliva 
16 snímač stavu chladící kapaliny 
17 cívka immobilizeru 2 
18 zadní mlhová světla 
19 přední mlhová světla 
20 snímač bezpečnostních pasů 
21 snímač ruční brzdy 
22 brzdový systém 
23 tlak oleje 
24 Wake-up (vedení do Bortnetz-Stg.) 
25 stínění CAN-Antrieb 
26 stínění CAN-Komfort 
27 MFA 1/2 Reset 
28 -- 
29 porucha žárovek jízdních světel 
30 senzor kapaliny ostřikovačů 
31 senzor venk. teploty 
32 sv. 31 pro senzory

 

nevíte někdo ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dobrý den, mám fabii I, r.2000, 1,4MPI. Autu za jízdy začala za jízdy blikat kontrolka oleje, serva, nabíjení, teploty. Ručičky otáčkoměru, palivoměru a teploty si dělaly, co chtěly. Nyní auto nenastartuje, jen po delším stání a pak po cca 5 minutách vše nanovo. Kabelový svazek byl opravovaný a je rozmotaný. Na vagu chyby datové sběrnice (18044, 18045, 18056, 18058, 01312). Co by to mohlo být? Budíky, nebo řídící jednotka? Nenašel jsem žádné téma, pokud jsem ho přehlédl, tak se omlouvám. Díky za rady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím mám možnosť kúpiť budíky z Fabie RS problém je že majitel nevie ich presné číslo lebo sa zodrela tá nálepka mojá otázka znie ako zistím o aký typ budíkov sa jedná respektíve boli budíky na RS aj iné ako po facelift typ 6Y0 920 871 S alebo z maxikom 6Y0 920 841 S? Forum som prehladával ale odpoved nenašiel tak dúfam že sa to tu neopakuje.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To som čítal ale mne ide skôr o to že ako od seba rozoznám budíky RS Facelift a predfacelift respektíve sú budíky RS aj pred facelift? lebo číslo na nich nieje a pred face majú označenie 6Y1 a po face 6Y0 ak sa nemýlim

Editováno: , autor: Ix9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...