Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vloženo

Ahoj, poslední dobou mě nějak blbne v autě rádio. Normálně poslouchám naladěné stanice a najednou začne šumět, za chvilku je téměř úplné ticho a to na všech uložených stanicích. Takže asi problém nějakého konkrétního rádia to problém nebude, nehrajou totiž všechny. Stane se to klidně i když auto stojí pořád na stejném místě, chvilku hraje v pořádku a pak to přijde. Když se ale pokusím automaticky naladit stanice, tak rádio je krásně najde, ale prostě nehrajou. Domnívám se tedy, že probém bude asi přímo v autorádiu a nikoliv v anténě, když bez problému stanice vyhledává. Nebo se pletu? Bohužel nemám další autoradio ani antenénu abych to vylučovací metodou rozluštil. Co myslíte, je tuner ko?

Vloženo

Tak rádio stále stávkuje, takže bude následovat jeho výměna za ALPINE CDE-111R.

koukám ale ještě po reproduktorech do předních dveří. Mám nějaké typy, ale nemůžu se rozhodnout pro konkrétní model. Budou napojeny jen na autorádio bez zesilovače a zatím neplánuji (ikdyž o něm přemýšlím, ale odrazují mě nýtované stahovačky) vytlumení dveří. Můžete mi prosím poradit, které z níže nominovaných repro budou kvalitně hrát, případně dát typ na něco dalšího. Nehodlám utrácet vysoké sumy, takže asi něco v podobných cenových relacích. Dík

alpine

autotek

powerbass

renegade

Vloženo

Dík za typ. A je prosím nějaký podstatný rozdíl mezi plastovou redukcí a MDF podložkou?

A druhý dotaz, budou výškové repro pasovat do původních pozic u těch trojůhelníků, nebo je nutná nějaká složitější úprava (případně co to obnáší)?

Vloženo

...tak plastová redukce je je rychlejší instalace.MDF je tušší, ale musí se udělat více kroužkú, které by měli mít na výšku cca 38-40mm.

Pro snadnou instalaci jsou dobré Alpine, ale Renegade mají lepší dynamiku.Úprava pro výškáč není nijak zásadní.

Vloženo

resetovat, třeba to pomůže. Nebo nejlépe Sony vyndat, vyhodit a koupit něco pořádnýho, třeba Alpine :palec2: Teď jsem vyměnil Sony za Alpine a i s továrními reproduktory je velká změna k lepšímu.

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...