Přejít na obsah

rádio hraje a nehraje


Doporučené příspěvky

Ahoj, poslední dobou mě nějak blbne v autě rádio. Normálně poslouchám naladěné stanice a najednou začne šumět, za chvilku je téměř úplné ticho a to na všech uložených stanicích. Takže asi problém nějakého konkrétního rádia to problém nebude, nehrajou totiž všechny. Stane se to klidně i když auto stojí pořád na stejném místě, chvilku hraje v pořádku a pak to přijde. Když se ale pokusím automaticky naladit stanice, tak rádio je krásně najde, ale prostě nehrajou. Domnívám se tedy, že probém bude asi přímo v autorádiu a nikoliv v anténě, když bez problému stanice vyhledává. Nebo se pletu? Bohužel nemám další autoradio ani antenénu abych to vylučovací metodou rozluštil. Co myslíte, je tuner ko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rádio stále stávkuje, takže bude následovat jeho výměna za ALPINE CDE-111R.

koukám ale ještě po reproduktorech do předních dveří. Mám nějaké typy, ale nemůžu se rozhodnout pro konkrétní model. Budou napojeny jen na autorádio bez zesilovače a zatím neplánuji (ikdyž o něm přemýšlím, ale odrazují mě nýtované stahovačky) vytlumení dveří. Můžete mi prosím poradit, které z níže nominovaných repro budou kvalitně hrát, případně dát typ na něco dalšího. Nehodlám utrácet vysoké sumy, takže asi něco v podobných cenových relacích. Dík

alpine

autotek

powerbass

renegade

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...z těchto používám Renegade (identické s Autotek) k nim budeš potřebovat i novou redukci...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/21-1-Instalacni-material/80-2-ISO-redukce/5/313-redukce-Fabia

..z nýtů neměj obavy...tam jsou jiná úskalí...ale vynaložené úsilí i finance přinesou velmi dobrý zvuk hlavně v nižším pásmu.Alpine :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...