Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

Ahoj, s tým maxidotom čo máš teraz je to dosť nezmysel, ano bobik to urobil ale výsledok sa mi nepáčil. Na Tvojom mieste by som šiel radšej do maxiku červeného hehehe

Zdravím všetkých.

Mám jednu otázku. Prerábal niekto MAXI DOT na modro ? Je to možné ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po výměně diod v budících se mi po zapnutí zapalování rosvítí kontrolka Airbagu pak na chvíli zhasne a asi po 2 sec. se znovu rosvítí a svítí i po nastartování motoru. Nevíte někdo co stím ? Diody mám prozatím jenom pod ručičkama a vyměnil jsem je správně podle polarity. Použil jsem diody: SMD 1206 RED 45/130 (obj.č.960044). Mohli by jste mi PROSÍM někdo poradit co by to mohlo být ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Panove, pripadne damy,

dokazete nekdo z Vas na OI MR03 zmenit podsviceni Maxi-dotu na bile?

Dekuji za odpoved.

Delal to tady clen Bobik je z MB

Ale co si pametám to skončilo přece neúspěchem - modře. Myslím, že tam je nedostatečná voltáž na rozsvícení všech tří složek bílé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, pripadne damy,

dokazete nekdo z Vas na OI MR03 zmenit podsviceni Maxi-dotu na bile?

Dekuji za odpoved.

Delal to tady clen Bobik je z MB

Diky Bauraku, ja se z ty Boleslavi nemel stehovat :)

Podle mych "informacnich zdroju" zmena na bilou nejde, ale mam pocit, ze jsem to nekde videl. Napisu mu. Jeste jednou diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, pripadne damy,

dokazete nekdo z Vas na OI MR03 zmenit podsviceni Maxi-dotu na bile?

Dekuji za odpoved.

Delal to tady clen Bobik je z MB

Ale co si pametám to skončilo přece neúspěchem - modře. Myslím, že tam je nedostatečná voltáž na rozsvícení všech tří složek bílé

Trebas by mohly od te doby byt k dispozici na trhu ledky s nizsim prikonem, nevim, ale bylo by to super, moc by se mi to tam hodilo :) .. ta oranzova je proti ostatnimu mene vyrazna ...

post-613-1188473384_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar,

chlapci,dělal jsem si taky změnu podsvětlení,a u ovládání topení jsem se jaksi nedočkal kýženého výsledku.dal jsemtam bílou 3mm led diodu s odporem 470 ohm,mám jí lehce přiklloněnou na pravou stranu ale!na číselník ovladače motorku topení to svít dobře,vpravo na ovladač směru proudění vzduchu už je to slabší,na ovladač studeného nebo teplého vzduchu už je to mizérie,totéž i u vypínače klimy a vnitřní cirkulace.co s tím?mám dát vysokosvítivou s odporem 300ohm?pomůže to?jak to máte vy?ještě k přepínači světel:od koupi mého auta (zřejmě od výroby)když zapnu mlhovky přední tak se mi rozsvítí správná kontrolka ale oranžově,na zadní se mi to nerozsvěcuje a je to zeleně podsvícené!proč?jsou tam vlastně hned 3 diody u sebe,tu první jsem dal bílou ale podsvětlení těch kontrolek není vidět,druhá je oranžová - svítí při předních mlhách,3 je zelená a svítí s podsvícením.poradíte?Děkuju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar,

chlapci,dělal jsem si taky změnu podsvětlení,a u ovládání topení jsem se jaksi nedočkal kýženého výsledku.dal jsemtam bílou 3mm led diodu s odporem 470 ohm,mám jí lehce přiklloněnou na pravou stranu ale!na číselník ovladače motorku topení to svít dobře,vpravo na ovladač směru proudění vzduchu už je to slabší,na ovladač studeného nebo teplého vzduchu už je to mizérie,totéž i u vypínače klimy a vnitřní cirkulace.co s tím?mám dát vysokosvítivou s odporem 300ohm?pomůže to?jak to máte vy?ještě k přepínači světel:od koupi mého auta (zřejmě od výroby)když zapnu mlhovky přední tak se mi rozsvítí správná kontrolka ale oranžově,na zadní se mi to nerozsvěcuje a je to zeleně podsvícené!proč?jsou tam vlastně hned 3 diody u sebe,tu první jsem dal bílou ale podsvětlení těch kontrolek není vidět,druhá je oranžová - svítí při předních mlhách,3 je zelená a svítí s podsvícením.poradíte?Děkuju!

halooo,pomůže někdo?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podsvětlení A/C klimy je problém, jediný dobrý řešení je jak dělá Profor. ale je to trochu víc pracnější

spínač světel má na sobě jen kontrolku na zadní mlhy. Na budících zobrazuje oboje.

aha,děkuju,tak mne to jde tedy na přední a oranžově,budu to muset vyměnit za zelenou a tu spodní dám tedy bílou at to nějak vypadá!

dělal jsemtotiž podle zdejšího návodu dnní světla přepojením na přední mlhovky a tehdy jsem si toho všiml,že když se zapnou přední mlhy tak svítí oranžově a na zadní nic.tak jsem rád že jsem to nějak nepokur...!

Děkuju Vašo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

rolbar: Děkuji, už mě to napadlo, ale teďka to mám potvrzené...

Jinak jsem dneska dodělal climatronic tak přihodím fotky.

...ještě jsem se chtěl zeptat jak vyřešit podsvícení výhřevu sedadel. Zkoušel jsem to tady najít, ale je tady už toho strašně moc, takže bez výsledku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...