Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

Marťo - kontrolka mlhovky a pozkávacích světel v bílé je jako úplně v poho??? Nevím mě to přijde to samy jako modry/červeny parkovačky. Prostě mimo. Doufám že my nebudeš psát SZ jhak Palo. (chytá na drc)

A jak chtěl tak už se do toho nebudu srát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palo s těma kontrolakama sto trochu přehnal ne?

No, ale mně se to tak líbí.

Jak vždy říkám, já s tím jezdím, moje věc ;)

Pěkný, akorát mám pocit, že ti to svítí nějak moc na můj vkus a ten DOT oranžovej se k tomu moc nehodí, nicméně s tím jezdíš ty jaxi správně podotkl, takže gratulace a ať ti to slouží! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soráč že jsem to psal jako host-nějak jsem si nevšiml že nejsu přihlášenej.....

zdarec Vašo...máš to podvětlení uplně krutě....Já mám octu 81 černou businessku a mám kovově šedej středovej panel tak jsem o tom taky přemýšlel že bych to tam buchl to bílí...Ono je to spíš náročný na prácu než na peníze to tam dat že?Jak dlouho ti to tak trvalo časově všechno jestli se to dá nějak určit na hodiny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jseš ochoten mi to za peníze udělat? Nevím jestli si to už někomu jinýmu dělal-tak se ptám? A jestli jo tak kolik by mě to stálo kdybys všechno co potřebuješ koupil ty-protože já absolutně nevím co je k tomu potřeba atd...Diky za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marťo - kontrolka mlhovky a pozkávacích světel v bílé je jako úplně v poho??? Nevím mě to přijde to samy jako modry/červeny parkovačky. Prostě mimo. Doufám že my nebudeš psát SZ jhak Palo. (chytá na drc)

A jak chtěl tak už se do toho nebudu srát.

Správně, neser se do toho. Je to plně moje věc a třeba jsem i mimo, ale je to moje auto a tím to končí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem z Vyškova-tak to mám k tobě kousek. Tak chtěl bych to v té kombinaci bíla s tou červenou jak to máš ty tady na té přiložené foto na 2 stránce. Výbavu vám elegance-origo radio, climatron, auto klima a rok je to 11měsíc 2002. Na kolik by to tak vyšlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se tě Vášo zeptat na pár praktických věcí. Pročetl jsem si všechny odkazy. Už pár dní slintám po tom modrém podsvícení. Já mám starou palubku s červenýma diodama. Mám objednány diody, chtěl bych si je vyměnit sám. Palubovku jsem už měl venku, ale zatím jsem jenom zkoumal jak na to. Chtěl bych se zeptat jak jsi rozdělal ručičky na přístrojích (jak je to potom z jejich zpětnou montáží aby se nijak nepohnuly, jak jsi je nasazoval nazpět) a potom by mě velice zajímalo, jak se dostat pod displeje. Já jsem ji zatím neměl tak rozpitvanou, jak jsem se kouknul na ty fotky, tak ty displeje musí být naletovány na té základní desce ne? Ještě jedna věc, použil jsi na to nějakou speciální mikropájku aby jsi to neprohřál okolo, nebo to jde i z klasickou.? Díky za tvé know-how.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se tě Vášo zeptat na pár praktických věcí. Pročetl jsem si všechny odkazy. Už pár dní slintám po tom modrém podsvícení. Já mám starou palubku s červenýma diodama. Mám objednány diody, chtěl bych si je vyměnit sám. Palubovku jsem už měl venku, ale zatím jsem jenom zkoumal jak na to. Chtěl bych se zeptat jak jsi rozdělal ručičky na přístrojích (jak je to potom z jejich zpětnou montáží aby se nijak nepohnuly, jak jsi je nasazoval nazpět) a potom by mě velice zajímalo, jak se dostat pod displeje. Já jsem ji zatím neměl tak rozpitvanou, jak jsem se kouknul na ty fotky, tak ty displeje musí být naletovány na té základní desce ne? Ještě jedna věc, použil jsi na to nějakou speciální mikropájku aby jsi to neprohřál okolo, nebo to jde i z klasickou.? Díky za tvé know-how.

Ahoj, pokud ti můžu poradit, vykašli se na to a nechej si to někde udělat!

Dělal jsem to kamarádovi a vyšlo to cca na 3.000 včetně práce a materiálu (tlačítka, palubka včetně změny podsvícení maxidotu, climatronic - bez rádia, měl nějaký noname)... Případné problémy tě vyjdou mnohem dráž...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JAk říká Kill... nech to někomu udělat.

Ad maxidot: mě se osobně ta červená moc nelíbí.

Co člověk to názor :-) Někomu se nelíbí oranžová, někomu červená, ještě že to můžeme mít každej tak jaxe mu to líbí, resp. co to dovolí :-)

Taky bych chtěl radši bílou, ale to jaxi bohužoužel nejde a červená mi vzhledem k tomu, že je celý auto do červena připadá logičtější i hezčí než ta oranžová default -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, myslel jsem si, že to nebude až tak velký problem, po tom co jsem o tom četl. Teď jste mě celkem odradili chlapy. Někde se tady psalo, že origo palubka stojí v servise 12 000, to by mě něco prasklo, kdybych to měl poškodit. Abych pravdu řekl, tak mi 3 tis za změnu podsvícení, za tu palubku připadají krapet hodně (vzhledem k tomu, že náklady na materiál cca 220Kč diody + cín??), asi se na to vykašlu. Ale stejně díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1/ 200 kč ???? Kde nakupuješ? dej kontakt.

2/ Za hodinu to neuděláš a pokud budeš dělat celej interiér tak s demontáží montáží budeš mít 1/2 dne co dělat.

3/ Si kup pájku a ty hovadinky okolo a uvidíme na kolik tě to vyjde. Mrkni na net za kolik to dělaj fyrmy většinou je to přes 4000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to udělá komplet (budíky, rádio, cklimatron a vše okolo v bílo-červené s demontáží z auta a montáží z5) do 1500 tak to ho musí fakt bavit a rád bych ho osobně poznal protože něco dělat 1/2 dne a dýl a vzít si za to nějaky 2 stovky, On asi bere tak 20 tis. důchod ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marťo - kontrolka mlhovky a pozkávacích světel v bílé je jako úplně v poho??? Nevím mě to přijde to samy jako modry/červeny parkovačky. Prostě mimo. Doufám že my nebudeš psát SZ jhak Palo. (chytá na drc)

A jak chtěl tak už se do toho nebudu srát.

Správně, neser se do toho. Je to plně moje věc a třeba jsem i mimo, ale je to moje auto a tím to končí.

nechapu proc to proste neprejdes ze se to nekomu nelibi a sam se tim nasiras.....je to jedno ne?kazdyho vec...ukazals ukazals...musel si cekat ze se to nebude libit vsem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Krysari, ale ještě si to rozmyslím, kdyžtak bych se ti ozval.

Ok, neni problem.

Jinak jak psal Vasa, tak se omlouvam, nespecifikoval sem to uplne. Ale snad sem pochopil spravne, ze radio a maxidot chces nechat, jak mas, ze jo? Nevim, jestli to vubec dotycnej dela, ale mne za pristroje bez maxidotu a radia uz nekdy na jare rek litr, takze si myslim, ze to ted rozhodne vic jak 1500 nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...