Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

Hm, myslel jsem si, že to nebude až tak velký problem, po tom co jsem o tom četl. Teď jste mě celkem odradili chlapy. Někde se tady psalo, že origo palubka stojí v servise 12 000, to by mě něco prasklo, kdybych to měl poškodit. Abych pravdu řekl, tak mi 3 tis za změnu podsvícení, za tu palubku připadají krapet hodně (vzhledem k tomu, že náklady na materiál cca 220Kč diody + cín??), asi se na to vykašlu. Ale stejně díky za info.

Hochu, vůbec nevíš co píšeš a co kolik stojí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja bych to rekl asi takhle ... komu se to za 3000 zda moc at si to necha udelat jinde kdyz ma duveru a je to. Nikdo preci nikoho nenuti, tak nejsou potreba ani nektere komentare bych rekl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem z Vyškova-tak to mám k tobě kousek. Tak chtěl bych to v té kombinaci bíla s tou červenou jak to máš ty tady na té přiložené foto na 2 stránce. Výbavu vám elegance-origo radio, climatron, auto klima a rok je to 11měsíc 2002. Na kolik by to tak vyšlo?

chlape vasa mi to taky predelaval max spokojenost am modro cerveny klasika WV . muzu jen doporucit a cenu neres vasa ti to udela komplet ,solidni prace a se zarukou vzdy se s nim da dohodnout. -_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem přečetl tuto diskuzi a nestačím se divit.Za tu práci s materiálem je 3000 dobrá cena.Pokut na to Vaša dá záruku,a jak ho znám tak dá tak bych chtěl vidět někoho,kdo to bude pod 3000 dělat.Něco jiného je,dělá-li to někdo pro známého(že Vašo :D:D ).Počítám,že hodinu práce bude pro neznalce tak akorát pro rozebrání interiéru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cosby, ty si to umis zaridit :D

Jasny, pokud je to komplet, s radiem, maxikem atd, pak je 3000 v pohode, ale jen pristroje jsou nekde jinde. Ja jen prodavam, jaxem nakoupil, ale vim, ze to ten kluk za tyhle penize dela, pac to ma jako hobby.

Argument, ze se to dela pul dne, proto je to tak drahy, mi prijde trosku zcestnej. Ja delam v praci pul dne za zhruba 450 cistyho, takze neco pres kilco na hodinu, a to nemam na ani ne rocni praxi uz tak hrozny penize.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LEDky dostať v každom obchode s elektro súčiastkami. A ešte sa dá vybrať aj farba či rozmer (ideálne okrúhle 5 mm). Netreba tam nič extra. Vyvŕtať 2 dierky, vlepiť do nich LEDky tak, aby boli mierne "utopené", zapojiť do série a podľa farby prípadne intenzity osvetlenie dať do série ešte jeden odpor a je hotovo. Načo kupovať celé svietidlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LEDky dostať v každom obchode s elektro súčiastkami. A ešte sa dá vybrať aj farba či rozmer (ideálne okrúhle 5 mm). Netreba tam nič extra. Vyvŕtať 2 dierky, vlepiť do nich LEDky tak, aby boli mierne "utopené", zapojiť do série a podľa farby prípadne intenzity osvetlenie dať do série ešte jeden odpor a je hotovo. Načo kupovať celé svietidlo?

Jde mi o to aby to bylo jak píšeš "utopené" a vypadalo jak orig. Svítit musí červeně. Jsem chodil po různých obchodech, ale na takové led jsem ještě nenarazil. Máš nějaký tip ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neviem, ale u nás v elektronickom obchode (predávajú tam elektrosúčiastky) majú tých LED kopec. Slabšie, silnejšie, vysokosvietivé, menšie, väčšie, číre, matné, bodové rozptylové a čo ja viem ešte aké. Zájdi do obchodu a vyber si. Určite budeš mať z čoho. Inak zrejme bude ten plast svietidla dosť tenký na utopenie, tak by bolo ideálne zvnútra svietidla ešte nalepiť nejaký hrubší čierny plast a až potom vŕtať. Vznikne tak dlhší tubus, v ktorom bude možné LEDku pekne posúvať a keď budeš s polohou hotový, tak až potom LEDku prilep.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ak je svietidlo šedé, tak odporúčam tie tubusy (diery) nafarbiť na čierno, originál takto to niektoré autá majú. Dokonca ešte aj tie bočné bodové svietidlá sú tuším u BMWčiek v takom podstatne väčšom čiernom tubuse (nazval by som to, že sú žiarovky vložené v čiernej rúrke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna jsem volik, ale k cemu tam ty 2 cerveny LED jsou?

Na hovno jsou tam, prý by měly vytvořit nějakou světelnou clonu proti oslnění či co, tak jsem to aspoň slyšel, ale je to tam jen pro parádu. Taky je tam mám, ale mně se to líbí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ak je svietidlo šedé, tak odporúčam tie tubusy (diery) nafarbiť na čierno, originál takto to niektoré autá majú. Dokonca ešte aj tie bočné bodové svietidlá sú tuším u BMWčiek v takom podstatne väčšom čiernom tubuse (nazval by som to, že sú žiarovky vložené v čiernej rúrke.

Jo, já vím že jich mají všude dost, ale žádné nejsou podobné těm orig. Nechce se mi tam něco pajchlovat, raději bych orig.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...