Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

Taky gratulace, jinak jak jsem ti psal červená mi zrovna nelahodí. Buď bílá a nebo nic (bohužel jsem si už vyskoušel že to nejde)

Regulátor podsvětlení celkem pohoda, ale výhřev sedadel to byl můj vrchol. (Dával jsem 3 SMD k sobě). :D

souhlas sedadla ojeb nerad je dělám ale jak už jsme to řešili jdeto......

maxidoot to je také pochoutka možná ten červený je lepší než žlutý.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky gratulace, jinak jak jsem ti psal červená mi zrovna nelahodí. Buď bílá a nebo nic (bohužel jsem si už vyskoušel že to nejde)

Regulátor podsvětlení celkem pohoda, ale výhřev sedadel to byl můj vrchol. (Dával jsem 3 SMD k sobě). :D

Hmmm, tak to já jsem to vyřešil změnou šprcky na žárovce co tam byla zelené barvy za šprcku červené barvy :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je spousta šikovnejch lidiček kteří to opravdu umí ... jenom si vybrat  :)

Přidávám své

pekny...a co takhle to vyfotit trochu ve tme ;)

To je foceny v naprosty tme ale, akorat parkovacky zpredu, zavrena garaz... Ale fotil jsem to na ISO 1600 a cas 0.1sec :-)

njn Tobě se to taky fotí -_-:worthy:worthy:worthy:worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plc, jak se dají znovuosvětlit ovladače topení. Mám Octávku 1.9 TDi 2000 teprve týden, tak nevím jak na to. Nechce se mi vyndavat celá středová konzole. Určitě to jde líp. Díkec. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt dík. Hned po rachotě na to vlítnu. Jak jsem psal, jsem čerstvej Octavák a tady jsem prvně, tak se nezlob já se polepším, až tu budu déle. Ještě jednou díkes. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je spousta šikovnejch lidiček kteří to opravdu umí ... jenom si vybrat  :)

Přidávám své

pekny...a co takhle to vyfotit trochu ve tme ;)

To je foceny v naprosty tme ale, akorat parkovacky zpredu, zavrena garaz... Ale fotil jsem to na ISO 1600 a cas 0.1sec :-)

to bylo na Butche ;)

taky jsem si myslel že je to na mě :D

dneska dám foto v černočerné tmě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekny Butchi, Sportakovi se to taky libi :) jen dotaz, ty mas asi nejaky dobry vejskace, ze mas stazeny vejsky na minimum a basy naplno :)))) nebo spis mas basaky na hovno :)))) ale ta bila je fakt cool :)

díky vím o tom :D a jsem taky spokojenej

ne na rádiu byl ten demo mód !!! :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych se zeptat, jak mam udelat abych mel podsvicene cervene ty male rucicky na teplotu a palivo a jake mam pouzit ledky?Je to ma Octavii rv98/MR99.

A co odpory ty se nedavaji kdyz budu menit ty diody v ovladcich?

A nakonec bych sse optat jak se dala zmena podsviceni na koleckach topeni?Je tam preci jedna zarovka ktera sviti na zeleny plast a tim je to zelene ale jak to udelat abych tam dostal modre diody, mate to nekdo predelane?

Diky Nio

Editováno: , autor: Nio.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...