Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

ahojte .. nedávno jsem koupil taky aktu laurina a chystám se jak vyjede z lakovny na podsvícení . Pracuji s GSM a když byla doba kdy lidi jak hloupí chodily s telefonama abych jim předělal podsvícení ze zelené na modrou červenou fialovou růžovou nebo cokoliv dopadlo to tak že došel chlap a říkal že chce tady tu modrou originál změnit na zelenou tak tehdy jsem přestal chápat logiku ... ale doufám že až to po nás někdo čwervený modrý atd koupí nedojde aby mu to někdo pro změnu dal taky do zelena ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim.Nevite kdo by mi zmenil podsviceni interieru u passata B5.Mam tam jeste stare podsviceni - zelene.Bud bych chtel podle B6 - modro zelene,nebo bych si nechal poradit- nektery se mi tu libi mozna vic.Ja sem si nato netroufnu.

Nekdo kdo je z okoli sev.cech.

Predem diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.Nevite kdo by mi zmenil podsviceni interieru u passata B5.Mam tam jeste stare podsviceni - zelene.Bud bych chtel podle B6 - modro zelene,nebo bych si nechal poradit- nektery se mi tu libi mozna vic.Ja sem si nato netroufnu.

Nekdo kdo je z okoli sev.cech.

Predem diky za radu

pokud jsi z Prahy tak Garny s Martinem t o udelaj ...pašíka jsem u nich viděl, když ho dělali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady je to co jsem slíbil, ale už to tady někdo dával

Takto Palo s tim maxidotem to vypada bajecne. Jak je to v noci, sviti do hodne do ksichtu? ;)

no k tomu svícení je uplně jedno jestli je modrý nebo bílý, na noc to chce trochu stáhnout jinak pohoda -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady je to co jsem slíbil, ale už to tady někdo dával

Takto Palo s tim maxidotem to vypada bajecne. Jak je to v noci, sviti do hodne do ksichtu? ;)

No, měl jsem strach, že bude, ale dá se ta intenzita natolik snížit, že to je úplně OK. V tomhletom je Martin RS jednička, umí to super sladit, že to oku lahodí, když jsem to poprvé viděl v jeho autě, tak mi na 10min. došla řeč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kolik vás vyšly ty žárovičky na změnu podsvícení?

A jak ste to vyřešily z osvícením klimatizase jestli to někdo dělal u manuální tak je tam bílá žárovička a okolo zelenej plast?

To bílo-červené podsvícení je dokonalý :worthy:worthy:clap:

Zavolej si Martinovi RS a on ti cenu řekne, nedostal jsem oprávnění cenu zveřejnit a proto ti ji neřeknu, ale je více než příznivá, alespoň co si já myslím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky se vám tady pochlubím, hrozná jebačka, už chápu, proč kluci nepředěláváte MAXIDOT :-) Ještě budu muset doladit asi maličko svícení bílý v budíkách oproti ostatnímu a bude to všechno. Sorry za kvalitu fotky, ale včera večer v deset jsem toho víc nenafotil...

budiky.jpg

Gratulace od nás aspon každý pozná jaká to je práce a jebačka to rozebrat nic neponičit atd.................M :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace od nás aspon každý pozná jaká to je práce a jebačka to rozebrat nic neponičit atd.................M :D

Hrozný, hrozný, hrozný :-) Vysrat se na to a nechat to odborníkům, naprosto souhlasím. Zkusil jsem si to na svým autě, 4 roky jsem studoval elektro v Pardubicích, takže jsem princip i pochopil, ale nikomu dalšímu bych to nikdy nedělal a rovnou ho poslal za váma, takovej ojeb jako s tím maxidotem a regulátorem podsvícení jsem dlouho nezažil:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...