Přejít na obsah

Komplet brzdy


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Zdar chlapi, mám 1.8 Turbo M.R. 2000 a podle všeho mám zvlněné kotouče ač nejsou moc ježděné. Čeká mě výměna, chtěl jsem kompromis a drážkované spíše kvúli vzhledu, tak jsem myslel na ATE Powerdisk, ale co jsem tady četl témata tak jsi nejsem jistý jestli by to byla dobrá investice. Nemáte někdo dlouhodobější zkušenosti s touto motorizací a nedoporučili byste mi kvalitu za rozumnou cenu + desky. Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla tu řeč o zajíždění kotoučů a destiček a hlavně několik názorů tak mrkněte třeba na ferodo nebo renovak.cz

asi jsem slepej, ale nenašel jsem to tam :kuk: .. tak nám to prozraď jak se maj správně zajíždět :t

Je to na renovaku v sekci Ke stažení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
no ale když to tak pročteě tak pořád jsou na tom líp Bremba :) .. mě zatim vydržely dýl jak ATE PowerD..

no prave ze potom co ctu z toho rozhodne nejsem moc moudrej protoze je to docela nastejno... a kdyz pak slysis ze nekdo udelal na trech autech Bremba a behem nekolik dni nebo tydnu bylo vse na vyhozeni tak proste bud to nebo to...ja zkusim ATE a uvidi se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reknu ti to jinak.....Uz nekdo udelal ty Bremba s tema Textarama? ja myslim,ze ne. Ono nejde jen o kotouce,ale taky o desticky,ktery se o ne trou. Vzhledem k tomu,ze Textar ty desticky vyviji s Brembem,tak asi bude neco na tom,ze je mam po 9 litrech uplne v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reknu ti to jinak.....Uz nekdo udelal ty Bremba s tema Textarama? ja myslim,ze ne. Ono nejde jen o kotouce,ale taky o desticky,ktery se o ne trou. Vzhledem k tomu,ze Textar ty desticky vyviji s Brembem,tak asi bude neco na tom,ze je mam po 9 litrech uplne v pohode

no tak uvidime ono uz to nejak dopadne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...