Přejít na obsah

Komplet brzdy


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Koukam, ze jeste ze sem ty jiny fora prolez a docet se, co je opravdu dobry, jinak by tu vsichni stale kupovali horem dolem ATE a Bremba a podobny sragory :)

nevim podle ceho je to sragora...az ti ty tvoje cimrmany prasknou tak si budeme podivat co je sragora..

na aute jsi to nemel tak nevim jak to muzes hodnotit

Proc by mely praskat? :)

Pravda, nastesti sem to na aute nemel, hodnotim podle toho, co psaly hromady lidi, celkem tak 80% negativni zkusenosti, ale me je to u prdele, at si kazdej koupi, co je mu po chuti a co potrebuje, nekomu staci Starline... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já prodávám tyhle - origo Germany a zatím se jich prodalo (vrtaných) za 8 měsíců dost na to aby se dalo posoudit jak na tom jsou s kvalitou - zatím žádná reklamace. A to šly i v rozměru 312x25 čili na ORS a vím i o Seatu Leon 132kW a v pohodě.

post-3565-1178016934_thumb.jpg

Editováno: , autor: sebo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc by mely praskat? :)

Pravda, nastesti sem to na aute nemel, hodnotim podle toho, co psaly hromady lidi, celkem tak 80% negativni zkusenosti, ale me je to u prdele, at si kazdej koupi, co je mu po chuti a co potrebuje, nekomu staci Starline... :)

tak kdyz tak ctes ty nazory lidi tak si precti taky na ty co mas ty a uvidis kolik napise lidi ze praskaj...

a to ze jsou ATE sracky se muzu jen zasmat

to fakt miluju kdyz nekdo neco neozkousi ale presne vi co to je zac lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemam s nima zkusenosti, jen jsem dal odkaz ... ja sam mam Brembo MAX.. zatim ok. pred tim ATE PowerD .. po asi 2,5tis konec.

a ty ATE kvuli tomu ze se zkroutili??? ja na nich mam uz 10tkm a naprosto v pohode a jsem max spokojen a uz kolikrat jsem jim dal poradne zabrat a pohodicka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemam s nima zkusenosti, jen jsem dal odkaz ... ja sam mam Brembo MAX.. zatim ok. pred tim ATE PowerD .. po asi 2,5tis konec.

a ty ATE kvuli tomu ze se zkroutili??? ja na nich mam uz 10tkm a naprosto v pohode a jsem max spokojen a uz kolikrat jsem jim dal poradne zabrat a pohodicka

jj zkroutily se... celkem brzo a to jsem je zajizdel pomalu, nikdy sem jim nedal studenou sprchu pri myti kdyz byly jeste horky...

ted mam Bremba, zatim 8tis a v pohode..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj zkroutily se... celkem brzo a to jsem je zajizdel pomalu, nikdy sem jim nedal studenou sprchu pri myti kdyz byly jeste horky...

ted mam Bremba, zatim 8tis a v pohode..

a ani si je ve vetsi rychlosti nezaslapnul?? jestli ne tak to je zajimavy ze se zkoutily...ja doufam ze me neco vydrzej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám od Seba Zimermanny anajeto už asi 13 000km a jsou v poho. Drží a brzdí jak čert. A žádná vlna :palec2:

a brzdej dobre i za studena nebo se musej zahrat??

no já nejsem žádný závodník, ale když musím pořádně na to šlápnout tak to brzdí i za studena. A to mám 17" 225x45x17.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc by mely praskat? :)

Pravda, nastesti sem to na aute nemel, hodnotim podle toho, co psaly hromady lidi, celkem tak 80% negativni zkusenosti, ale me je to u prdele, at si kazdej koupi, co je mu po chuti a co potrebuje, nekomu staci Starline... :)

tak kdyz tak ctes ty nazory lidi tak si precti taky na ty co mas ty a uvidis kolik napise lidi ze praskaj...

a to ze jsou ATE sracky se muzu jen zasmat

to fakt miluju kdyz nekdo neco neozkousi ale presne vi co to je zac lollol

Koupil sem je proto, protoze sem to cet :) Btw, kdopak Ti prozradil, ze mam vrtany? Ja je totiz nemam, ale mozna se pletu lol

Vidis, a Tobe staci k tomu, aby si rek, ze Cimrmany praskaj nazor dvou lidi na autohifi, zbytek je tam chvali, btw taky to miluju :D

U Tebe stejne necekam, ze az se Ti zkroutej, ze to tu budes troubit, otazka casu. Ale rikam, kazdej at si koupi co chce a co potrebuje, ja to tak udelal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil sem je proto, protoze sem to cet :) Btw, kdopak Ti prozradil, ze mam vrtany? Ja je totiz nemam, ale mozna se pletu lol

Vidis, a Tobe staci k tomu, aby si rek, ze Cimrmany praskaj nazor dvou lidi na autohifi, zbytek je tam chvali, btw taky to miluju :D

U Tebe stejne necekam, ze az se Ti zkroutej, ze to tu budes troubit, otazka casu. Ale rikam, kazdej at si koupi co chce a co potrebuje, ja to tak udelal :)

o tech cimrmanech nejen ze cetl ale vim to i od kluka co je prodava a proste obcas prasknou a to mluvim o vrtanych...

kdyz budou zvlneny tak nemam duvod to nerict...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na Cosbyho a spol: :palec2:

Cosby, co bys poradil na 1.8 20V, r.v.1998?

Chtěl bych dávat v listopadu jak kotouče, tak desky.

Máte někdo nějaký tip kde, jaký typ a za nějakou dobrou cenu?

Vpředu i vzadu mám brzdiče typu FS III.

Díky moc všem za rady :palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj zkroutily se... celkem brzo a to jsem je zajizdel pomalu, nikdy sem jim nedal studenou sprchu pri myti kdyz byly jeste horky...

ted mam Bremba, zatim 8tis a v pohode..

a ani si je ve vetsi rychlosti nezaslapnul?? jestli ne tak to je zajimavy ze se zkoutily...ja doufam ze me neco vydrzej ;)

ne ne .. ale i kdyby, tak bych cekal ze to brzdy musej vydrzet ! nejsou tam od toho aby se brzdilo jen z malejch rychlosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus chlapi,tak mě origo zvlněné kotouče těma "mikrovibracema při dobržďování celkem dobili přední nápravu i skříň řízení,až sní začal stříkat olej tak že sem za 14dní projel 15l servooleje,takže na vraku za starší 4500 a nové trw za 11500,,,volant se jen chvěje,ale dostává to pecky

porádíte jestli ATE Powerdisk nebo Brembo Max?jiná varianta je promě nezajímava (kvalita/cena)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...