Přejít na obsah

Víko kufru


mikl

Doporučené příspěvky

Promin, ale myslim, ze jsi se seredne spletl. Tyhlety svetla, to nejsou ty co meli na Matejsky, tyhle prodava Milotec! :D:D

Sejm hnus, sorry ;) Nevim, ja na tyhle poutovky a la Lexus proste nemam zaludek, prijde mi, ze se tim auto neskutecne zlevni, pusobi to na me proste stromeckove, at to dela Milotec nebo kdo vi kdo pro Lexus nebo Mazdu, nemuzu si pomoct ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to možná i trochu líbí, ale hlavně je to velice praktické. Fakt mě překvapilo, že ty, který má v autě všechny elektronické vymoženosti, zrovna tohle nemáš.

Druhý proto, že jsem chtěl origo, dával jsem tam nový nárazník, tak jsem spojil příjemné s užitečným. Vypadá to hezky :)

S tím újezdem to bylo jasné, zájem byl malý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten nápis octavia super!!!musím říct že mám taky černou s těmito světli a přemýšlel jsem o tom nějakej ten měsíc zpět, ale plán zhořel když jsem zjistil že po tom znaku zůstanou díry a musí se to zadělat...ale jsem moc rád že to vidím u tebe a fakt mazec!!!to tdi bych tam ale taky nedal no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako auto z poutě. Nezlob se.

On ti to asi nerekl, on si ho vystrilel na strelnici v Praze na Matejsky... :p;)

4Berry - Proč bych se měl zlobit?

Jenom jsi to mohl upřesnit,světla,lišty, nápisy nebo všechno?

4davon- nebyl jsi to náhodou ty ob střelnici? ::'-_-

4baurak-ještě jsem na netu nesehnal nikoho kdo by dělal něco jako L.Royo.To by se mi líbilo,ale na víčku nádrže.Vzadu asi ne.

4Palo -máš pravdu,něco s tím porobím,stejně ten zámek nepoužívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako auto z poutě. Nezlob se.

On ti to asi nerekl, on si ho vystrilel na strelnici v Praze na Matejsky... :p;)

4Berry - Proč bych se měl zlobit?

Jenom jsi to mohl upřesnit,světla,lišty, nápisy nebo všechno?

4davon- nebyl jsi to náhodou ty ob střelnici? ::'-_-

4baurak-ještě jsem na netu nesehnal nikoho kdo by dělal něco jako L.Royo.To by se mi líbilo,ale na víčku nádrže.Vzadu asi ne.

4Palo -máš pravdu,něco s tím porobím,stejně ten zámek nepoužívám.

2mikl - Jo myslis jak jsem strilel do lidi? Jo byl... Za to jsem dostal tyto svetla! :D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...