Přejít na obsah

autopotahy a boční airbagy


dattel

Doporučené příspěvky

jsem asi lama, ale koupit jsem si v jednom nejmenovanym supermarketu autopotahy... jsou docela kvalitní a cena taková, že za rok mi jich nebude líto vyhodit ;) Mám ale dotaz...Ve Fabuly mám boční airbagy a tyhle potahy nejsou určeny pro boční airbagy... Stane se něco, když na přední sedačky potahy dám???

Díky za odpověď... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono ani autopotahy, ktere jsou urcene pro airbagy, ale jsou na danem miste zasite, tam nesmi byt. Bavil jsem se o tom s kamaradem ze skodovky a rikal, ze byli ve skodovce na skoleni o airbagach a skolitele jim rikali, ze jakykoli potah, ktery je na danem miste zasity, a muze mit klidne milion nalepek, ze je pripraven pro airbagy, tak tam nema co delat. Jedine vyhovujici potahy jsou takove, ktere maji na danem miste airbagu vykrojeni - tzn., ze na tom miste proste chybi latka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, nedávno jsem dával kamarádovi potahy do auta s bočníma airbagama, které byly ušité na zakázku pro konkrétní auto (Seat Leon). Na vnější boční části opěradla neměly ty potahy sešitý ten zadní šev, takže je tam z boku díra. Jak píše Martin, žádné sešité potahy bych tam nedával, protože i když věřím, že si airbag dokáže udělat tím potahem cestu (prostě ho roztrhne), tak to ale může rozvinutí airbagu zbrzdit, což může mít neblahé následky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem asi lama, ale koupit jsem si v jednom nejmenovanym supermarketu autopotahy... jsou docela kvalitní a cena taková, že za rok mi jich nebude líto vyhodit ;) Mám ale dotaz...Ve Fabuly mám boční airbagy a tyhle potahy nejsou určeny pro boční airbagy... Stane se něco, když na přední sedačky potahy dám???

Díky za odpověď... B)

neriskoval by som ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsem zase mluvil s tím kamarádem, trošku se to zkomplikovalo, protože k tomu foťáku (který má půjčený od dalšího kamaráda) nemá kabel, aby ty fotky mohl naládovat do počítače. Takže až se uvidí s majitelem foťáku, musí si ten kabel půjčit. Tak se omlouvám za zdržení, budu se snažit ty fotky dodat co nejdříve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...