Přejít na obsah

Magazín

výběr toho nej ze stránek SKODAHOME.cz


3 651 témat v tomto fóru

    • 0 odpovědí
    • 837 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 658 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 675 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 622 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 681 zobrazení
  1. KOLA A TUNING SHOW 2014

    • 0 odpovědí
    • 806 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 739 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 630 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 613 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 756 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 563 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 670 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 906 zobrazení
  2. ŠKODA 130 RS u FOXtoys

    • 0 odpovědí
    • 665 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1,1k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 664 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 659 zobrazení
  3. 20 let vozu ŠKODA Felicia

    • 0 odpovědí
    • 824 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 581 zobrazení
  4. ŠKODA Fabia R5 - video

    • 0 odpovědí
    • 767 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 775 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 680 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 712 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 780 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 690 zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Mam rovnaky problem z klimou. Ale mne asi nejde dochladzovanie motora. Rad by som vediet kolko ma doclhadzovanie, a vobec chladenie motora, cidiel teploty. Pokial viem, tak jeden je na potrubi, dalsi na chladici. Ked som kontroloval kable, tak smeruju asi k RJ motora. Zo servisneho manualu moc mudry nesom. Ak by mi to vedel niekto polopatisticky vysvetlit ako to funguje, a suvis medzi klimou a dochladzovanim , budem rad. Dik.
    • › Všech pět dealerských týmů českého zastoupení Škoda Auto na startu Bohemia Rally Mladá Boleslav, vozy Škoda nasadí i řada dalších účastníků› Tradiční soutěž s centrem ve městě automobilů začíná psát druhou padesátku své historie, její 51. ročník obsahuje 12 rychlostních zkoušek o délce 149 km› Bohatý doprovodný program pro celé rodiny: Škoda fan zóna na Komenského náměstí v Mladé Boleslavi nabídne spoustu zábavy nejen fanouškům rally Škoda Fabia RS Rally2 Tradiční letní soutěž s centrem v domově značky Škoda Auto čeká 51. ročník, který se uskuteční v osvědčeném formátu o víkendu 13. a 14. července. Šampionát zde vstoupí do druhé poloviny, což znamená, že souboj o mistrovské body spěje do rozhodující fáze. Na […] Článek Pět dealerských týmů českého zastoupení Škoda Auto na startu Bohemia Rally Mladá Boleslav se nejdříve objevil na SKODAHOME.cz. Zobrazit celý článek
    • Ahoj, co jsem si pročítal tak pokud máš SW  číslo začíná 9xxx, 99xx, 997x nebo 998x je nahraná verze Dieselgate. Je tu někdo z okolí Brna +- 50km kdo by byl ochotný vrátit zpět SW. Prý poslední dobrý je 7100, ale to jsem jen četl. Někdo kdo to dělá bude vědět více. Díky za info
    • Zdravím chlapi chystám se vyměnit volant z SOII 2005 rok na SOIII bez tlačítek budu to ňaky problem
    • Zdarec borci. Mám už nějakou dobu problém s tím, že při točení volantem se ozývá takové lupnutí či ťuknutí. Zní to, jakoby někdo pod autem ťuknul do podvozku. Dělá to na obě strany a někdy to ťukne jednou, jindy třeba 4x při otáčení na kteroukoliv stranu. Myslíte, že to bude horní uložení tlumiče? Zvuk jsem nahrál při pomalém otáčením volantu z jedné strany na druhou. Octavia 3 FL 2019, najeto cca 125tis.  Zvuky Octavia.mp3
×
×
  • Vytvořit nový...