Přejít na obsah

Novinky na VW-Scene.cz, VW Club - Volkswagen Klub


792 témat v tomto fóru

    • 0 odpovědí
    • 771 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 808 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 729 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 690 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 695 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 687 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 922 zobrazení
  1. Nové Audi RS 5 Coupé

    • 0 odpovědí
    • 720 zobrazení
  2. Audi Q8 sport concept

    • 0 odpovědí
    • 726 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 652 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 648 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 678 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 698 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 637 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 936 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 681 zobrazení
  3. Kola dělají auto

    • 0 odpovědí
    • 803 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 606 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 586 zobrazení
  4. Volkswagen Crafter

    • 0 odpovědí
    • 706 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 691 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 823 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 611 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 685 zobrazení
  5. Audi SQ5 3.0 TFSI

    • 0 odpovědí
    • 710 zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Zdravím Vás, mám problém se supíkem 140 kw DSG, auto za studena, když vyjedu jede v pohodě, nijak zle se nechová, ale jak se zahřeje, tak cca po 20 minutách jízdy v průměru začne poškytávat během jízdy. Všiml jsem si toho u 3 a 5 převodu někde mezi otáčkama 1200-1900(než přeřadí dál), dělá to i při dobrždování bez plynu, kdy jen klesá rychlost. Na ručičce otáčkoměru jde vidět pří škytnutí, jak se trhaně pohybuje. Nedávno jsem jel na chatu, prudší kopec, horší cesta a auto mi podřadilo chvíli i na 1 převod a hle, všiml jsem si toho, že to dělá i u 1. převodového stupně. Takže 1,3,5... Nevíte čím by to mohlo být způsobeno? Vyloučil jsem vstřiky, objednal jsem totiž nové, vyměnil a dělalo to stejně, může to být převodovka, nebo někde jinde na palivové soustavě, popř něco se vzduchem? Oleje a filtry jsou měněny všude pravidelně,i DSG, motor samozřejmost, palivák a vzduchový filtr taky. Na diagnostice VCDS mi vyjela tato hláška : 10928 - Adaptace hlavního tlaku P184A 00(011) - horní mezní hodnota ofsetu překročena, myslíte že to může být tímto tlakem? Popř nějaké jiné tipy, jakou cestou se vydat? Díky moc !
    • Aktualizovat mapy do navigace lze z jakéhokoli portálu koncernu. Jsou "cross compatible". Jen to chce 64 GB, datové objemy rostou.
    • Dobrý den,   mám problém s nestandardním zvukem (cvaknuti, klapnuti) vycházejícím pravděpodobně z přední nápravy, a to pouze pri prvnim rozjezdu dopředu a dozadu viz video. Pri druhem a více rozjezdech ve stejnem smeru rozjezdu prvniho uz to nedela. Hodne zjednodušeně rozjezd dozadu, cvakne to, potom dopředu - cvakne to, znova dozadu - cvakne to, ještě jednou dozadu - necvakne to.  Na autě jsem měnil kotouče a destičky a kulove čepy + manžeta na poloose. Nejsem si jist, jestli tam závada byla i před těmito výměnami ale spíš ne. 20240601_141915_001.mp4      
    • Ahojte, prosím někde nějaký nápad/zkušenosti? Budíky jsou podlepené a vrzat přestaly, ale vrže něco nekde kolem tyče řízení.. Výdech jsem měl venku a žádná změna.   VID20240601111757.mp4
    • Poprosil bych o ten návod na rádio Bolero
×
×
  • Vytvořit nový...