Škoda SUV - Yeti, Kodiaq a Karoq

Fora

 1. 13 831
  příspěvků
 2. Iglu u Yetiho

  naše hospůdka...

  1 585
  příspěvků
 3. 1 460
  příspěvků
 4. Hospoda u Kodiaqa

  naše hospůdka u Kodiaqa

  1 823
  příspěvků
 5. ŠKODA KAROQ

  ŠKODA KAROQ je nové kompaktní SUV značky. Jméno KAROQ je kombinací výrazů ‘KAA’RAQ’ (auto) a ‘RUQ’ (šíp).

  1 015
  příspěvků
 6. Hospoda u Karoqa

  naše hospůdka u Karoqa

  23
  příspěvků


 • Aktuální příspěvky

  • drobnost.... poslední příspěvky se necitují, je to v rozporu s pravidly tohoto fóra...
  • Pekna prace. Ale dovolil bych si rozporovat, ze RJ nema detekci praskle zarovky. Ta detekce tam je, jen se vadna zarovka nezobrazi v infotainmentu. V diagnostice se ale v RJ dveri zobrazi. 150 mA je podle mych mereni priblizne na rozmezi, kdy to neco zacne hlasit. Takze az casem uvidis, jestli se na diagnostice neco neobjevi. Ja k LEDce nakonec rezistor dal, protoze na diagnostice zadnou chybu mit nechci. (Jedine, ze by tu kontrolu v nejake verzi odstranili. Ja mam MR06 a chybu to hlasi. A nevim, proc by tu detekci odstranovali.)
  • Tak kabeláž orig. mikrofonu nalezena. Sice vede od mikrofonu pod stropem k řidiči, ale ve finále se zjeví pod sedačkou spolujezdce u BT jednotky  Mám to prozvoněné a jedná se o samostatný kablík o dvou žilách barvy černé a bílé. Tímto díky za pomoc 
  • Když zapnu klimatizaci, chladí, ale asi už třetím rokem pozoruji, že bzučí. Dřív to bylo jen po delší době jízdy, teď už začíná bzučet skoro hned po zapnutí. Se bojím, že jdou do kopru ložiska. Co s tím?
  • Ano, určite najprv skontrolujem či nie je problém niekde v elektrike. To som sa len pre istotu pýtal, že keby ho bolo treba  vymenť. Diky za info.