Přejít na obsah
 • Vytvořit účet


 • Aktuální příspěvky

  • Nevím jak na dieselu ale na benzínu to jistil režim HI tedy režim bez použití čidel. Klima spojka mechanicky zatíží řemen tudíž by bylo optimální nevypínat za jízdy kompresor tlačítkem ECON. Vypínat klimu taky nemá moc smysl.
  • Jsou tři možnosti : 1.) Koupit nějakej lacinej držák z Číny a někam ho přilepit , 2.) Do předfaceliftového Citiga pořídit origo navigaci (stojí už jen 3000kč)) a spárovat s telefonem v kapse, 3.) nebo koupit originální nový držák telefonu a ve starém Citigu vyměnit patici i s kabelem - eventuálně novém Citigu vyříznout otvor a vsadit patici s kabelem. Každopádně je tam vzájemná nekompatibilita - takže origo navigace nefunguje korektně s novým rádiem a obráceně - telefon v novém držáku nelze spárovat se starým rádiem. Snad jsem to popsal správně, kdyžtak mě kluci opravěj. Návod jak vyříznout otvor v novém Citigu tu už někde je, i seznam dílů co je k tomu potřeba dokoupit.
  • Umisteni ruznych cidel jsem nasel. Napr cidlo venkovni teploty by melo byt za mrizkou pod svetlem u ridice a cislo nasavane teploty zas u pylovyho filtru. Takze kdyz obe cidla blbnou nema asi cenu zapinat auto rezim protoze by stejne nefungoval kdyz jsou venku minusy. Co se tyce pousteni klimy behem jizdy a te spojky klimy? Muzu za jizdy libovolne menit nastavení nebo jak abych tomu neškodil

   Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

  • Může to být mrazem, je tam nějaká ochrana před prasknutím membrány v reproduktoru.
  • Zatiaľ mám odjazdených iba nejakých 200 km a brzdy iba jemne zabieham (žiadne prudké brzdenia), Predpokladám, že podrobnejšie sa budem môcť vyjadriť až niekedy koncom kalendárnej zimy.
   Čo sa týka účinku, zatiaľ brzdia podobne, ako staré brzdy, t.j. majú slabší nábeh brzdného účinku. Keď som mal auto nové (kupoval som ho so 6 tisíc km), tak brzdy už pri jemnom stlačení pedálu sa zahryzli veľmi silno, teraz ten efekt nie je. Ale uvidíme, keď budú mať za sebou pár tisíc km, zatiaľ by som to nehodnotil.

   Inak budem dávať do svojho vlastného vlákna fotky svojich starých platničiek. Pochopíte, že pociťoval zhoršenie brzdného účinku. :)
×