Jump to content

• Aktuální příspěvky

• U mňa bod 5 to isté. Je to dost otravne, ako pri M2 motor hučí a preradí na M3 po 5 sekundach.je to softwarovo nedotiahnute.
    • Ahojte mám SUPERB 3U ročník 2005 - dnes mi začalo blbnúť centrálne zamykanie - ak auto otvorím diaľkovým auto sa po 30 sekundách samo zamkne aj keď pootváram všetky dvere .Nezamkne sa jedine vtedy ak dám do zapaľovania klúč. Pritom po otvorení dverí mi na displeji svieti že sú dvere otvorené . Vie niekto poradiť v čom môže byť problém poprípade ako ho vyriešiť ? Zajtra odchádzam na dovolenku tak mám trochu obavy aby sa niečo úplne nepokašľalo.Ďakujem za každú radu.
    • Zas nejake zmeny v kodovani, stahujte & testujte verziu 1.62.4   LINK
    • "Dodatečná montáž tažného zařízení klade zvýšené nároky na chladicí systém vozu. Proto je, v závislosti na výbavě vozu, nutná výměna části chladicího systému dle informace servisního technika v odborném servisu ŠKODA AUTO / B2B." + "Nelze dodatečně domontovat do vozů s motorizací 1,5 TSI 110kW bez přípravy pro tažné zařízení: - Combi vyrobené od KT 05/2020 do KT 48/2020 a - Limo vyrobené od KT 10/2020 do KT 48/2020" atd.   Je potřeba to číst celé, platí tedy, že je třeba si to nejprve zjistit v servisu, jestli to vůbec jde a hlavně počítat s tím, že to bude asi pěkně drahá záležitost...
    • Zdravim, měl jsem s ventilátorem ten samý problém, sepnul hned po otočení klíčku. Nebylo to sice vadné čidlo klimatizace, ale kabel co vede k čidlu klimatizace byl špatný, tedy také byl problém společný s klimatizací.
  • Create New...