• Sdělení

  • PTiCA

   24.sraz SKODAHOME.cz – pozvánka   11.5.2017

   Mediální skupina ŠKODA.NEVĚDĚT…, do které patří portály SKODAHOME.cz, SKODAKLASIK.cz, VW-scene.cz a partnerský SKODAMOTOR.cz pořádají 3.6.2017 v Triocampu Dolní Chabry již 24. Sraz SKODAHOME.cz pro všechny příznivce vozů s okřídleným šípem ve znaku a vozy VW koncernu.   Více informací zde: http://www.skodahome.cz/2017/05/04/24-sraz-skodahome-cz-pozvanka/  

Škoda SUPERB I, II & III • Aktuální příspěvky

  • Osobně se mi nelíbí jak fólie zvýrazní čáry vyhřívání zadního skla. Vypadá to divně. U SunSetu nejsou tolik vidět.

  • Zkus při podřazení meziplyn... Uvidíš, že Ti to pomůže.


  • Toto bude fungovat maximálně na blbečka v Rapidu nebo nějaké Dacii. Kdokoli jiný, v jiném rozumném autě na to šlápne a dá ti ochutnat, jak chutná karcinogenní výfukový plyn.
  • Mě to u mé 3.6 řechtá tak 5 sek po studeném startu. Při jízdě, nebo při zahřátém motoru nejde nic slyšet. Nestačí vyměnit napínák??
  • Voda je zpátky! Tentokrát na pravé straně! Pro Kane13 - se servisem problém nemám, ti kluci v PP Autocetrum dělaj co mohou (narozdíl od Auto Lukáš kde jsi nechtěný jen tam vlezeš), bohužel jim ŠA hazí klacky pod nohy kde může (třeba vyzkoušením stejného problému na druhém voze). A myslím, že kdyby ta plečka nebyla rok a půl v majetku ŠA tak půlu věcí ani neuznají - servis v rámci reklamacei nedá auto na účet ŠA protože když to jede tak to ŠA nezajímá, tudiž čím vice detailů (čti problémů, např vrzání všehomožného všudemožně v interiéru) si vyřeším mimo servis tím méně problému a nákladů pro mě - jiný servis, to se hezky říka někde u větších měst. Já mam "u komína" 4 servisy - všecny provozuje stejná pakáž, tažke dojíždím dalších 30 km - za své. Už slyším jak ŠA říká "benzín nezaplatíme, prorože poblíž bydliště máte servis XY"..... - v ŠA jsem si na kvalitu zpracování stěžoval, bez reakce       Jinak zatékání na levé straně vyřešila až výměna čelního skla. Na moje náklady. Protože se to ani za 2 dny nepodařilo při zalévání vodou natočit, tudíž to ŠA ne zajímalo.