Jump to content

• Aktuální příspěvky

• A startovat na vodorovné ploše. Nebo po výjezdu z šikmého vjezdu chcípnout na rovině a provést novou nivelaci, aby to nesvítilo do země :)
    • V polovině loňského roku dostala do ceníku tuto položku:   Zrcátka, lišty okolo oken, mřížka chladiče a spoiler na víku zavazadlového prostoru v černé barvě (pouze pro liftback 1,5 TSI/110 kW) .   Takže to pravděpodobně souvisí např. s hodnotou CO2 nebo nějakou podobnou bejkárnou. Mimochodem, spoiler se montoval i s paketem Dynamic.
    • Možnost použití 502.00 se netýká nových motorů s GPF! Ale zaráží mě údajná nemožnost použití jiné viskozity než 0w20. Může někdo zasvěcený potvrdit, co je aktuálně pro 1.5 předepsáno?   Hádám to byl jen komunikační šum a servis se snažil vysvětlit, že nemůže dávat 502.00.
    • U mě proběhla výměna za Shell 0w20 LL. V 1.2 TSI 81kw. Kvůli záruce ještě naposledy v Škodovky. Mám jen pocit že od výměny mi po ráno zachrasti napínák řemene při startu...jak u řetězové starší jednotky, ale možnost jen nahoda. 
    • To proč jsem psal, že to MC vypadá luxusně proti o 200tKč základu na plecháčích s halogeny. @Joker 85
  • Create New...