Jump to content

ŠKODA Scala

Vůz ŠKODA SCALA definuje novým charakterem, novou technologií a novým jménem zcela nově kompaktní třídu vozů.

• Aktuální příspěvky

• Zdravím, podarilo sa problém nejako vyriešiť? Bohužiaľ mám podobnú skúsenosť. Pred mesiacom mi menili v rámci reklamácie oba svetlomety. Po výmene mám pocit, že tie nové svietia slabšie, majú menší dosvit a homogenita osvetlenia mizerná. Teraz sa prekrývajú miesta so silnejšiu a slabšiu intenzitou a miestami do 3-4m pred vozidlom to vytvára drobné tiene. Neviem či je to charakteristika svietidla alebo vada. Stretli ste sa stým?    
    • 1. Agrotec je estébáka Bureše, ryba smrdí od hlavy a tomu odpovídá jednání některých jejich pracovníků 2. snad mimo zaměstnanecké slevy vázané na daného dealera neexistuje kromě bodu 1 ani žádný věcný důvod pro nákup tam ve srovnání se Suchým :-) 3. ano liftback má nesrovnatelně kratší lhůty 4. kromě toho je dalším parametrem plnění cílů daného prodejce - Suchý tak např. nedávno uměl Kamýka za cca 7 týdnů, zatímco Autodružstvo za rok
    • Zkusil jsem, otáčky se nezměnily, popravdě zvuk moc taky ne, jen se motor začal klepat jako ratlík = pcv je tedy v pořádku?
    • Stalo se někomu, že se přerušilo nabíjení viz. foto a občas auto zasyčí cca na 1s někde z motorového prostoru? 
  • Create New...