Přejít na obsah

Reakce pedálu plynu na sešlápnutí


quadrat

Doporučené příspěvky

To s tím opravdu nemá nikdo zkušenosti??? :(

to je uplne jasne oneskorena reakcia a zvlast ty mas jednu s prvych a tie tym trpeli da sa to odstranit prehranim softu. lenze otazka je ci si ochotny zaplatit tu sumu. samozrejme ze na tvoje naklady v servise a rataj ze to bude mojim odhadom 10 litrov ak nie este viac. alebo si zozen znameho znamost. inak to co napisali nic ine sa s tym neda novsi soft.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem mluvil s kámošem. Sice má dílnu jenom doma a živí se jako automechanik ale udělal by mi to flashnutí za 500,-kč. Takže to je naprosto v pohodě příští týden za ním dojedu....nejdřív musím vyřídit převod a pojistku :disgust:

zdarec a mužu te poprosit abys dal vedet jak se to pak chova jaka je reakce na ten plyn?Dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem mluvil s kámošem. Sice má dílnu jenom doma a živí se jako automechanik ale udělal by mi to flashnutí za 500,-kč. Takže to je naprosto v pohodě příští týden za ním dojedu....nejdřív musím vyřídit převod a pojistku :disgust:

zdarec a mužu te poprosit abys dal vedet jak se to pak chova jaka je reakce na ten plyn?Dikec

Jasně, pak podám hlášení.... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem s tím u kámoše v servise nebyl, protože si musím nejdřív nechat vyměnit přední sklo...mám tam pavouka jako prase.

PS: nejezděte za kamionama moc blízko :disgust: ale hodil jsem to na pojistku lol takže v POHO.

Jinak jak už jsem psal, až mi kámoš flashne řídící jednotku, tak dám vědět, jestli je ta zpomalená reakce pryč, nebo se alespoň zkrátila....

Editováno: , autor: quadrat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento problém mě taky trápí, ale takou velkou prodlevu nemám! Co se týče Cosbyho nevím jestli toto zrovna dělá, ale ma nějakého znamého, který se zabývá chipem! Já jsem se ptal taky v jednom servise, a měli tam přímo člověka, který se tímto zabývá a říkal, že to dělal už několikrát a že je možno taky trochu zvýšit výkon (ale to je vedlější věc) a myslím že říkal cenu kolem 5000 Kč! jinak se jedná o autorizovaný servis ze severní moravy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Zdarec, tento problém jsem měl taky (1.4 44kW 2000).

Stačí zajet do servisu nechat si nahrát novější software řj a je po problému.

Rozdíl na první sešlápnutí plynu.

Cena asi 130 Kč

Zdarec a kde ti to přesne delali?jestli se mužu zeptat a nejaky kontak na ne by byl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, tento problém jsem měl taky (1.4 44kW 2000).

Stačí zajet do servisu nechat si nahrát novější software řj a je po problému.

Rozdíl na první sešlápnutí plynu.

Cena asi 130 Kč

Zdarec a kde ti to přesne delali?jestli se mužu zeptat a nejaky kontak na ne by byl?

Já jsem si dneska auto přivezl ze servisu /sice nebyl autorizovanej/ ale zkoušel to přehrát 2x a bohužel žádnej výsledek....

Když jsem se ptal v autorizovaným servisu, tak mi řekli, že by to stálo 1.500,- a že to ještě nikdy nedělali. Bydlím v Jičíně, takže asi někdy zajedu do Bolky........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Fabii 1.4 16v, 74kw r.v.2000, Když sešlápnu pedál plynu, tak má asi tak vteřinovou /jestli né delší/ prodlevu. Je to strašně nepříjemný...Nevíte, co by to mohlo dělat??? Už jsem ji takhle koupil od jednoho maníka. Díky za každou radu

Koukni se na skrtici klapku, zkus ji popripade vycistit, napichni na vag a dej zakladni nastaveni skrtici klapky, muze to byt i tim, ale taky nemusi, vsak zkus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...