Přejít na obsah

Volba zabezpečení


mbecko

Doporučené příspěvky

Dík za rady,ale těmito odpověďmi jste mi moc neporadili.Je mi jasné,že nejlepší je kombinace několika zabezpečení.Bohužel celý život je o penězích a proto jsem myslel,že mi poradíte čím začít.Ne každý si může dovolit vzít 10000kč a vrazit je hned do zabezpečení.Budu kupovat ročník 2001 a tak musím v první řadě vyměnit rozvody(caa 6000kč) atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak proč se ptáš lidí v sekci OII, kde mají všichni víceméně nový nebo zánovní auta a jistě o tom zabezpečení přemýšlejí trochu jinak, než ty ?! Pokud má být zabezpečení velmi účiný, těžko bude levný. Jediná vyjímka je asi ukrytej odpojovač vlastní výroby, na kterej se nedá přijít. A jinak se na to zeptej v sekci OI, kde určitě tyhle věci už mockrát řešili. Rozhodně se dovíš víc, než tady. Pokud teda vůbec hodláš kupovat Octavii. Není to z dotazu patrný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to tak nemyslel ;) Taky nemám na růžích ustláno neboj nejsi v tom sám. :)

Koupil jsem taky ročník 2001 je to už model 02 a měl jsem to štěstí že tam

už vše bylo.Bývalý majitel si ji asi cenil.

Měl tam Defend,zaslepení zámků, Cobra alarm a Modul Patriot který hlásí neoprávněnou manipulaci

na mobolní telefon.

Ale pro profika i tato kombinace není nepřekonatelná

:disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud někdo chce tak nějak zajistit auto, tak právě rozhodně zamykání zpátečky, alarm a klidně i pager. Podle mně jde u těchhle aut o to, aby čorkař to tvé zajištěné autí nechal být a vzal radši to vedle (určitě tam v případě Škody najde i nějaké další), kteÉá tak zajištěná nebude.. No a každopádně já ji mám i pojištěnou. A proč tam dávad další "pojistky", když ji mám pojištěnou? Můj názor je, že když budu v neděli chtít odjet s rodinkou z výletu domu a auto tam nebude, tam mi bude naprd, že do měsíce mi ho pojišťovna zaplatí..bude takhle větší jistota, že moje O II tam bude stát, zatímco se ztratí ta vedle -_- Je to možná smutný, ale to je realita..bohužel :ph34r:

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt realita.

S výběrem zabezpečení ti asi těžko někdo poradí konkrétní věc,nebo co je

lepší protože ti co kradou profi je stejně umí překonat.

Ale odradíš ty co to jen tak chtějí otevřít a podívat se jestli tam něco pro ně nemáš :)

A nebo taky né. :angry:

Případ nedaleko od mého domu,jeden den ukradené rádio a druhý cele auto Oll.

A to si majitel myslel že to rádio bylo to horší co ho potkalo.

Tak že je to těžký. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hned ako prve by som si vybral zamok z vodicovych dveri dal tam tu kovovu nahradu a tu krytku ako je na drujej strane /ak dojde bateraka.. moznost pruseru, treba tu ktrytku nastriekat/, odpadava tim moznost otvorenia auta bez rozbitia okna alebo vrtania...i po rozbiti okna dvere nejdu otvorit takze bude musiet vojst cez okno... moznosti je vela..to to je zaklad ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pro profika i tato kombinace není nepřekonatelná

:disgust:

hm, pro profíka neni žádná kombinace nepřekonatelná. neni to tak dávno co snad Eclestonovi nebo komu ukradli novýho medvěda s nejnovějším zabezpečením, co bylo k dispozici

Jen jestli nechtěl podělat pojišťovnu..to víš, pro něj každá kačka dobrá :D

Jinak pokud nechce moc investovat, tak jedině ten řetěz.. Já sám jsem si na favorita dal pro klid duše Accent, ten si myslím, je i pro O I solidní zajištění..a hlavně cenově dostupné.

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hned ako prve by som si vybral zamok z vodicovych dveri dal tam tu kovovu nahradu a tu krytku ako je na drujej strane /ak dojde bateraka.. moznost pruseru, treba tu ktrytku nastriekat/, odpadava tim moznost otvorenia auta bez rozbitia okna alebo vrtania...i po rozbiti okna dvere nejdu otvorit takze bude musiet vojst cez okno... moznosti je vela..to to je zaklad ..

A taky zámek kueru.Když není odpojenej tak odemkne celé auto.

Někde jsem tu četl návod jak nato.Jak to zaslepit. ;)

Taky jsem to dělal.

post-58-1174931259_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...