Přejít na obsah

když se daří tak se daří ....


Jar_da

Doporučené příspěvky

fakt skvělej čas, :aggressive: , když už mají střechaři na mě čas, tak prší a prší a střecha chalupy rozdělaná, tím to asi začalo, protože se mi rozbilo zavírání víka loketky, to za prvé, :aggressive:

za druhé jsem dostal (asi dvouma) kamenama, nevím od koho - zároveň jsem míjel kamiony a ještě byl nad silnicí nadjezd, :kuk: ,

a do třetice a snad už dost, jsem se otáčel a couval na pěkném travnatém parkovišťátku (vyhrazeném pro akci) a bum - rána, no jsem lama, že jsem si nejprve neprohlédl terén :ph34r: , ze země vyčníval kousek kameninové trubky,

:worthy:wallbash: a tady je výsledek týdne blbec ..... kol100

P.S. neví někdo jak se takový tuning prahu spravuje? :help: , to že blbě to vím :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ajaj, když se daří, tak to stojí za to... :(

No, myslim, že ten práh ale půjde vytáhnout, je na to takový udělátko, bomber se to snad jmenuje. Možná Olo by věděl...

jj, Olo je profík, ale dost daleko a pokud se mi něco v nejbližší době nepovede, tak nevystrčím paty z domu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ajaj, když se daří, tak to stojí za to... :(

No, myslim, že ten práh ale půjde vytáhnout, je na to takový udělátko, bomber se to snad jmenuje. Možná Olo by věděl...

jj, Olo je profík, ale dost daleko a pokud se mi něco v nejbližší době nepovede, tak nevystrčím paty z domu :palec2:

Čau chlape....tak koukám až ted...No to je teda síla...tě někdo nemá rád nebo co..?? :aggressive:

Bych asi potomhle jezdil týden autobusem...... :smich:;)

Fakt týden blbec... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych asi potomhle jezdil týden autobusem...... :smich:;)

Fakt týden blbec... :feve:

si neumím koupit ani jízdenku, před lety (tak 8-10) jsem si myslel, že mě chtějí v trafice okrást, páč jsem jim platil za jízdenku částku před dvojím zdražením, které jsem nepostřehnul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakr: Úprimnú sústrasť :doh Podobne som si tiež zohol prah na predošlej Fabii, pár dní pred predajom - oprava bola nejakých 6400 Sk, podarilo sa to vytiahnuť a poriešiť. Prahy sú moja špecialita, začalo to ešte na 120tke, keď som si chcel na nej naposledy zajazdiť a cestou na prepis už s novým majiteľom v aute som zavadil zadným blatníkom o ulomený betónový stĺpik :w00t1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to teda čučím, když se daří tak se daří. Jinak k tý opravě, každej šikovnej klempíř si s tim poradí, doporučuju nějakej origo servis, možná je to i na výměnu prahu (aby se srovnala i výztuha vevnitř) protože dle fotky to vypadá dost hluboko. Lakování se stejně nevyhneš. No a to čelní okno už je taková třešnička na dortu... :feve: lituju tě Jardo, tolik pohrom najednou :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Jardo je mi tě i autíčka líto, kór když sem vás v sobotu ráno viděl "jen" s rozbitým sklem. asi bych to nechal jen stříknout základovkou, nebo jen máznul plastizolem a přes to bych dal fešácký prahy, já budu dávt tyto http://www.topplast.cz/?p=productsMore&amp...01--Kryty-prahů

na autě je má třebas Olin nebo Švančo... ale zase nevím jak by to vypadalo v kombinaci se sériovejma nárazníkama

rozhodně by jsi to, ale vylepšil tímto http://www.skoda-tuning.cz/upload/4638abc904da2.jpg, mohlo by to dostat ten pravej šmrnc s puncem originality a když né toto tak už určitě tohlencto http://www.skoda-tuning.cz/upload/4644d5ea8a054.jpg

nebo dát do Škodárny a ať se starají, spoluúčast máš 5 tkč až do částky 100 tkč, tak se do toho vlezeš i novým celolakem :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Jardo je mi tě i autíčka líto, kór když sem vás v sobotu ráno viděl "jen" s rozbitým sklem. asi bych to nechal jen stříknout základovkou, nebo jen máznul plastizolem a přes to bych dal fešácký prahy, já budu dávt tyto http://www.topplast.cz/?p=productsMore&amp...01--Kryty-prahů

na autě je má třebas Olin nebo Švančo... ale zase nevím jak by to vypadalo v kombinaci se sériovejma nárazníkama

rozhodně by jsi to, ale vylepšil tímto http://www.skoda-tuning.cz/upload/4638abc904da2.jpg, mohlo by to dostat ten pravej šmrnc s puncem originality a když né toto tak už určitě tohlencto http://www.skoda-tuning.cz/upload/4644d5ea8a054.jpg

nebo dát do Škodárny a ať se starají, spoluúčast máš 5 tkč až do částky 100 tkč, tak se do toho vlezeš i novým celolakem :palec2:

proč mi přijde, že si děláš prdel? :D

viz tvoje rada Vlastovi s "mlhovkama" lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jardo, abych tě potěšil, že v tom nejsi sám, tak já jsem zase absolvoval výměnu zadního nárazníku, protože do mě vrazila na křižovatce ženská. Naštěstí to odnesl pouze nárazníl, který se vyměnil za nový. Nemusela se ani měnit výztuha, takže to nakonec dopadlo v rámci možností ještě celkem dobře ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, chalupa pod střechou - hotovo a můžu se věnovat dalším - autu, zítra to začnu řešit, kurňa ty prahy bych potřeboval vidět detailně naživo

no osobně bych to teda tim způsobem, co tu píše Tom, nedělal - nejdřív opravit, pak nějaký prahy, když už :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bude se opravovat v origo servisu, kvůli záruce na kastli, jen v pojišťovně jsem asi za podvodníka, dvě pojistné události najednou - sklo (pojištěno za 300,- ročně) a práh a zbytek co se s tím sveze (z havárky) - oboje jedna pojišťovna, ale zítra bude nové sklo s pruhem a v pondělí se pustí do prahu, ale toho běhání mezi leasingovkou, opravnou a pojišťovnou, zbořený to bylo za 10s a běhání půl dne :D

EDIT: tak sklo vyměněno, s pruhem, platí pojišťovna, auto nepoškozené, čisté, sklo vyleštěné, známka přelepená a nevím jak je to možné, ale na skle je označení roku 04 - shodné jako u ostatních oken, takže vlastně dobře, Autosklo H.A.K. Hradec Králové, mohu doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...