Přejít na obsah

Osvetleni v ovladani topeni


salimarko

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny, kdo by mi mohl poradit, jak se da vymenit zarovka v panelu na ovladani topeni u Octavie?

Prestala sviti, tak jsem demontoval otocne knofliky, plastovy kryt, optovod ale zarovku, ktera je pod tocitkem rychlosti ventilatoru ne a ne vytahnout.

Pro lepsi ilustraci viz. obrazek (sorry za spatne zaostreni)

Diky predem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za rady. Vyzkousel jsem tahat za tu zarovku, ruzne ji pacit, klesticky, nuz, sroubovacek... ale nic. Drzi tam jak zapecena.

A nema se vytahnout cela ta bila objimka i se zarovkou? (Napr. tak je to v osvetleni popelniku, kde je zarovka pevne zapustena v objimce). Nema na to vliv r.v.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:p HURAAA povedlo se ! Upravil jsem si el. tenke, ploche klesticky tak, ze jsem na jejich konec namotal trochu el. izolacky (takova ta cerna, lepkava) a potom jsem tahal, tahal a najednou to povolilo a zarovka byla na svete. A cela!

Diky za rady, fakt mi to pomohlo.

(ale ty kleste si necham asi patentovat :-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:p HURAAA povedlo se ! Upravil jsem si el. tenke, ploche klesticky tak, ze jsem na jejich konec namotal trochu el. izolacky (takova ta cerna, lepkava) a potom jsem tahal, tahal a najednou to povolilo a zarovka byla na svete. A cela!

Diky za rady, fakt mi to pomohlo.

(ale ty kleste si necham asi patentovat :-)))))

vidiš to, sem lama, že jsem ti to neřekl, taky jsem to tahal el. kleštičkama a taky jsem si ty kusadla omotal izolepou. :smich: Ale nějak jsem si na to vzpoměl až po tvém přízpěvku. Nj, se pozná šikula -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za poklonu :D Dodal jsi mi kuraz a tak jsem se pustil do modreho podsviceni. A kdyz jsem uz byl v tom, tak jsem podsvitil uplne vsechno (budiky, displeje, rucicky budiku, vsechny pristroje, stahovani oken, radio, prihradku i strop). Jedine to ovladani topeni nevim jak osvetlit. Zarovka s navlekem je k nicemu a jinak by jsem tam musel narvat 6 diod aby svitili na optovod do 6-ti smeru. A to nevim, jak.

A jeste bylo blby, ze misto toho aby jsem si sel dat skopek -_- plazil jsem se v aute mezi kablama. Ale stoji to za to B)

Jen skoda ze ty fotky jsou tak rozmazane.

post-28-1144671406.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 4 roky později...

muzete mi poradit jak rozebrat ty 2 cudliky (kroutitka :smich: ) u ovladani topeni? (ten prostredi jsem vytahl tahem) mel jsem sundany i ten celej ramecek okolo radia ale porad se nedari :feve: diky

//Edit: Jsem debil staci vymenit jen tu stredni zarovku :smich:

Editováno: , autor: RadaR08
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...