Jump to content

klakson23

Uživatel
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About klakson23

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. V našem případě to probíhalo tak, že prý vyzkoušeli asi 5 mobilů a u všech byl hovor vpořádku. Jasně, že to nezkoušeli za jízdy :)
 2. Žena nafasovala nového Karoqa (2020) a předtím měla audi A4. Kdy přešla na Karoqa, tak hovory byly hrozné. Dlouho jsme zkoušeli čím to je a nakonec jsme taky zjistili, že horší hovory jsou, když je mobil připojený kabelem přes carplay. V servisu samozdřejmě říkají, že je vše ok.
 3. Tak na kodiaq originál sklopné včetně práce 30.000,-
 4. ok díky za odpověď. Zkusím tedy kontaktovat servis a poptat se na detaily
 5. Zdravím, a lze dodělat i to jejich sklopné origoš? Mám kodiaq sportline
 6. Chtěl jsem VAM, ale nakonec mi pán co mi to měl montovat doporučil IGLU. Je to stejné, ale pohodlnější a nic nemusí nikdo vrtat do palubky.
 7. Já věděl, že to pochopíš správně :)
 8. to, že nemáš na iPhone popř. že ho z nějakého důvodu nemáš rád neznamená, že je po..aný :)
 9. Co se na něm změní? Krom zadní chromované lišty a koncovky výfuku? :) Jen škoda, že končí BiTurbo. Jediný motor, který opravdu do kodiaqa patří :(
 10. za mě RS je pohodě. Osobně mám chipnutý 140kw motor, ale to druhé turbo tomu prostě chybí. Jak už auto jede, zrychlení je skvělé. Ale z "nuly" na "cokoliv" je tragédie.
 11. Zdravím všechny, chci se zeptat jak řešíte, aby Columbus ukazoval u mp3 obrázky alba. Kdysi mi to šlo přes iTunes (mám MacBook), ale poslední dobou mi to nějak nejde. Zkoušel jsem i do adresáře dát obrázek alba ve formátu cover.jpg, ale Columbus mi to nenačetl. Díky moc
 12. Mám chipnuto, teď jsem byl servise na 2 garanční prohlídce při 60.000km (ve skutečnosti mám 47.000km zkrátil jsem si intervaly) a nikdo mi nic neříkal.
 13. Já to vyřešil suchým zipem. Tablet jsem dal do nějakého obalu, na ten jsem nalepil větší čtverec suchého zipu, aby tablet udržel. Přes opěrku jsem natáhnul protikus suchého zipu. Široký přesně do toho otvoru v opěrce. Funguje to skvěle. Jednoduchá instalace. Něco podobného se dá koupit třeba na wish, viz obrázek
 14. Celkové KM = vypnutí páčky tempomatu
 15. Já DCC mám. Díval jsem se na test Kodiaq RS (https://www.youtube.com/watch?v=FRlMz0lkjpg) a nevypadalo to, že by mu vypadávaly plomby ze zubů :)
×
×
 • Create New...