Jump to content

klakson23

Uživatel
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

2 Neutral

About klakson23

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdravíčko, vyšly nové mapy, ale mi se to nějak nedaří do columbuse dostat. Mám MacOs, na škoda update jsem zadal moje vin, stahnul jsem mapy a na usb jsem přímo nahral 2 složky (Mib1 a Mib2 a metainfo2). Dal jsem to do USB v autě a nic.
 2. To už jsem udělal, (radil mi to Jaro92 viz výše)
 3. Tak dnes opět. v 60km/h prudká brzda až na nulu. Kdyby za mnou jelo auto, jsme v sobě, neměl by šanci zastavit. Volal jsem hned do servisu, že z auta se stavá nebezpečný dopravní prostředek ohrožující ostatní účastníky. Prý si už stěžovali i nějací taxikáři, takže škoda asi o problému ví. Mám se stavit, že zkusí přeladit, přeprogramovat, upravit senzory. Jako stát se nehoda, tak nevím, jak by se to řešilo. Poškozený by tvrdil, že jsem ho vybrzdil.
 4. dnes mi přišla nabídka od xtunig.cz že všechny škodovky mají slevu 25% akce trvá do 26.5.19 🤔
 5. Zdravím, někdo z Brněnska na doporučení, kdo by to uměl? Děkuji a přeji pěkný den
 6. Já nemám nezávislé topení, takže netuším, zda to umí.

   

  https://www.jablotron.com/cz/produkty/autosortiment/zabezpeceni/

 7. - Ano, potvrzuji, co jsem napsal :) Neplachtí pouze v režimu Sport (modelový rok 2019) - V autě mám dodělávaný autoalarm, který mi automaticky vypne StartStop při nastartování. Mohu jej kdykoliv aktovovat pomocí tlačítka. Když ale přepnu do režimu Eco, automaticky se mi StartStop aktivuje. U ostatních režimu ne. k tomu plachtění: Asi se to učí styl tvé jízdy a na základě toho pak usoudí, zda bude nebo nebude plachtit. Pokud jezdíš sportovně, tak bude plachtit méně. Pokud jezdíš "citlivě", plachtit bude často. Plachtění se dá aktivovat, že dáš nohu z plynu a pak do plynu jen tak lehounce brnkneš.
 8. klakson23

  Stěrače

  JJ, myslím přímo "ŠA"
 9. klakson23

  Stěrače

  pouze jejich originál
 10. klakson23

  Stěrače

  Když jsem tam byl, tak říkal, že musím používat jejich vodu do ostřikovačů. Ukázal jsem mu účtenku, že kupuji pouze jejich vodu. Pak že mám pořádně odmastit okno a stěrač, výsledek lepší, ale za chvilku to samé. Pak říkal, že pouze reklamace stěrače, ale když jsem vyměnil stěrač za jinou značku tak to dělá to zase. Tak dle mého to nebude stěračem, ale asi přítlakem. Zkusím koupit novou lištu, nebo jk se tomu říká. Snad to nebude ranec
 11. klakson23

  Stěrače

  Objednal jsem je někdy v prosinci. Nicméně to dělalo od začátku. Ne tak hodně jako teď, ale dělalo to. Neměl jsem čas to vyfotit, tak proto to dávám až teď :-)
 12. klakson23

  Stěrače

  Tak ani Bosch nepomohl. Dělá to úplně steně, jak originál. Zkoušel jsem "napružit" ramínko, ale výsledek je stejný.
 13. klakson23

  Eco

  Ano, v režimu snow auto neplachtí. Zkoušel jsem to už několikrát a neměl jsem s tím na sněhu a ledě problém. 🤓
 14. klakson23

  Eco

  A co tak si dát režim snow? :)
 15. klakson23

  Eco

  Ano, mám naftu 140kw a údajně modelový rok 2019. Jak budu mít čas, zkusím se v servisu na to poptat. Jako mi to nikaj extra nevadí, pokud to nevadí převodovce. Když auto bylo nové, tak to nedělalo, jen v režimu eco.
×
×
 • Create New...