Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

klakson23

Uživatel
 • Počet příspěvků

  42
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

0 Neutrální

O uživateli klakson23

 • Hodnost
  Nováček

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. klakson23

  Eco

  Mě ano. Ze začátku to dělal jen Eco, teď to dělá i normal.
 2. klakson23

  Eco

  Režim normal taky vyřazuje do neutrálu. Eco má gumovější plynový pedál.
 3. klakson23

  Chiptuning pro Kodiaq 2.0 TDI CR

  Jasný, dám vědět. Ještě ale musím počkat cca 4tis km. Teď tam mám 6tis najeto. Doporučili mi kolem 10tis že to bude ok.
 4. klakson23

  Chiptuning pro Kodiaq 2.0 TDI CR

  Jelikož v xtuningu přebírají záruku, tak jsem to se škodovkou už dále neřešil.
 5. klakson23

  Chiptuning pro Kodiaq 2.0 TDI CR

  Já mám sportline MR2019 140kw Dsg a na 99% jdu do chipu přes xtuning se zápisem do TP. Jako výkon mi stačí, spotřeba je taky ok, ale neodkážu zkousnout tu lenost v nízkých otáčkách. Známý má autosalon Nissan a taky mi doporučil xtuning. Prý se není čeho bát. Ve škodovce mi taky řekli, že chipu se nemusím bát. Jen prý mám zkrátit intervaly servisních prohlídek z 30.000km na 15-20.000km.
 6. klakson23

  Stěrače

  Objednal jsem bosch aerotwin tak uvidíme.
 7. klakson23

  Infotainment Columbus 9,2" s navigací

  Asi to už nejde. Možná to upravil nějaký update.
 8. klakson23

  Stěrače

  Myslíš dát stěrače do servisní polohy a oklápět a přiklápět zpět na sklo? Auto mám od Listopadu 2018 a tak mě to celkem zarazilo. Zkusím ještě teda ten přítlak, (V servisu mi řekli, že žádný přítlak se nedá štelovat) když nepomůže dám šanci ještě Bosh aerotwin a když ani to nepomůže, zkusím cokoliv z číny. Jaký je prosím přesný rozměr stěračů?
 9. klakson23

  Stěrače

  Zdravím, potýkám se s problémy s předními stěrači. Pravý (spolujezdec) celkem kvalitně rozmazává. Najeto 5800km. Zkoušel jsem (rada servisního technika) odmastit čelní sklo, pořádně utřít špínu ze stěračů, ale výsledek je stejný. CCa 15cm rozmazaná šmouha po celé dráze setření. Reklamace nemá smysl. Jaké používáte stěrače vy?
 10. klakson23

  Chladiaca kvapalina pod MIN ryskou

  Včera jsem taky zjistil, že mám chladící kapalinu pod ryskou. Mám najeto 5800km, takže to bude ještě asi nějakou chvíli klesat. Každopádně jsem dojel do servisu a koupil si pro jistotu chladicí kapalinu.
 11. klakson23

  Infotainment Columbus 9,2" s navigací

  Nevím, co dělám špatne 🤔
 12. klakson23

  Infotainment Columbus 9,2" s navigací

  ad 2 - celkem vopruz, že si nemohu zadat Benzinu, kterou preferuji díky ad1 a ad3 vyzkouším
 13. klakson23

  Infotainment Columbus 9,2" s navigací

  Zdravím všechny, 1 - můj dotaz směřuje k navigaci. Mám neomezenou datovou simku a na youtubu jsem viděl, že se dá navigovat i přes googlemaps Já teda bohužel nikde v nabídce (columbus) nenašel navigovat přes google mapy. 2 - Dále jsem nikde nezjistil, kde si mohu nastavit preferované čerpací stanice. Teda je jich tam mnoho, ale moje Benzina tam není 3 - A dále se chci zeptat, zda se dají nastavit i jiné on-line zprávy na čtení, než jenom ty v angličtině?
 14. klakson23

  Nákup zimní sady ALU + pneu

  Taky mám 235/50/19 continentaly a už jsem je měl možnost 2x pořádně vyzkoušet. Nejprve přes červenohorské sedlo, kde jaksi byla 'bíla tma' a udržované to taky nebylo. Auto jelo jako po kolejích. A druhá možnost byla teď v sobotu, kdy jsem byl na škole smyku v Brně. Zase auto se chovalo nádherně. Dokonce jsme si i zadriftovali :)
 15. klakson23

  MR 2019 - Kodiaq

  Zdravím, Mám údajně modelový rok 2019 a tam podle mého dealera by mělo být čelní akustické sklo. Jak to poznám fyzicky? Je tam nějaká "značka" na čelním skle, podle které bych to poznal? Popravdě auto není zas tak tiché, jak bych si představoval. Jestli ho mám, tak bych teda nechtěl jezdit bez něj. I motor je celkem hlučný, ale doufám, že si to nějak sedne a bude to více tiché svezení
×