Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Netvor

Uživatel
  • Připojeno

  • Poslední návštěva

Vše, co zveřejnil Netvor

  1. také si myslím, že to nebude stejné
  2. Netvor odpověděl na roman5a9's téma v Motor 1.6 FSI
    tankuju Carreru 100 za 31,20 co kraj to jiná cena je to mazec N 98 tu nikde poblíž nemám
  3. Netvor odpověděl na roman5a9's téma v Motor 1.6 FSI
    Jsem na tom stejně jako Marios mám auto v garáži, takže také neví co je to mráz, ale i tak se teď v chladnu rafika začne škrábat nahoru kolem 3 km a na 90°C je tak kolem 4 km. Pravda je, že u jedničkové octy se mi rafika hejbala daleko dřív.
  4. Netvor odpověděl na roman5a9's téma v Motor 1.6 FSI
    To: Bigboban. Dneska jsem pozoroval chod svého auta a musím říci, že mi to také nedělá ani když držím plyn a ani při tempomatu.Bohužel to tedy vidím spíš na nějakou závadu ovšem jak říká Marios jde o to jak se k tomu bude stavit servis zda tě nebude třeba přesvědčovat, že je to normální
  5. Netvor odpověděl na roman5a9's téma v Motor 1.6 FSI
    ta 72 Ah je tam tuším i kvůli funkci Coming home / Living home
  6. Netvor odpověděl na roman5a9's téma v Motor 1.6 FSI
    taktéž mám nastavn prodloužený interval a nalit SLXP LL III 5w-30 longlife
  7. Netvor odpověděl na roman5a9's téma v Motor 1.6 FSI
    Mám z výroby (Elegance) 72 Ah
  8. Netvor odpověděl na roman5a9's téma v Motor 1.6 FSI
    a proto jsem si nenechal dát tolik kolik píšou,ale jen to co je realný
  9. Netvor odpověděl na roman5a9's téma v Motor 1.6 FSI
    jo ták myslíš vyfouknout ten pohárek Romanovi
  10. Netvor odpověděl na roman5a9's téma v Motor 1.6 FSI
    teď už jsem téhož názoru
  11. Netvor odpověděl na roman5a9's téma v Motor 1.6 FSI
    Asi ještě né. Když chtěl jet vorlajz se mnou tak už jsme měli požito a ráno jsme si nevzpoměli
  12. Netvor odpověděl na roman5a9's téma v Motor 1.6 FSI
    Upřesňuji, že max 103 není z mé hlavy, ale z nabídky chipmajstrů. O krouťáku ti toho moc neřeknu nějak mě to moc nezajímalo takže to nevím.Rozdíl mezi sérií a chip bych viděl v zátahu řekl bych,že je to malinko pružnější (ochotnější se rychleji roztočit) a to je to málo muziky za hodně peněz.Dospěl jsem k názoru, že chipnout atmosféru nemá cenu to ostatní viz. SZ
  13. Netvor odpověděl na roman5a9's téma v Motor 1.6 FSI
    vše odpuštěno
  14. Netvor odpověděl na roman5a9's téma v Motor 1.6 FSI
    mám chipnuto na 94kw není to úplně jak píše Vorlajz nula nula nic, ale rozhodně to není žádný zázrak a správně podotkl (málo muziky za hodně peněz)už bych do toho nešel. To snad jedině to chipnout na max tj. asi 103kw a čekat co z toho vyskáče
  15. Netvor odpověděl na roman5a9's téma v Motor 1.6 FSI
    to jsem byl já ty někdo
  16. Netvor odpověděl na roman5a9's téma v Motor 1.6 FSI
    jaké máte konkrétní zkušenosti ze spotřebou oleje u svejch 1.6 FSI dle intervalů (normální, prodlouženej)
  17. Netvor odpověděl na roman5a9's téma v Motor 1.6 FSI
    K tomuto videu není co dodat. Myslím si, že je to vcelku ucházející. Ten život tam pod tou kapotou je
  18. Netvor odpověděl na RGB's téma v Interiér
    To vymysleli ti co vyrábí tyto přípravky. Dodávají je s " jejich konkrétním postupem aplikace" ,takže se většinou konečný spotřebytel (laik) drží daného postupu.
  19. Netvor odpověděl na roman5a9's téma v Motor 1.6 FSI
    Bohužel nemohu s tebou souhlasit nedávno jsem natankoval z nouze u tank ona 98 na dojetí cca 20 l a byl jsem rád, že ji motor vykuckal z nádrže. Tím ji nechci pomluvit, možná jsem mněl zrovna jenom smůlu na kvalitu. Každopádně souhlasím z předchozímy příspěvky ohledně OMV CARRERA 100 tankuju ji na 99% a max spokojenost -(až na tu cenu, kterou velmi ochotně šponujou smněrem nahoru, ale zpátky ni krok).
  20. Netvor odpověděl na Igor's téma v Exteriér
    S tím alarmem se to spáruje samo při namontování, nebo je tomu třeba nějak pomoct.
  21. Netvor odpověděl na roman5a9's téma v Motor 1.6 FSI
    Já mám 1.6
  22. Netvor odpověděl na roman5a9's téma v Motor 1.6 FSI
    Zdarec. Ještě zpátky k tomu zvuku FSIčka. Pravděpodobně každej si bude chválit zvuk toho svého mazlíka, ale každopádně ty naše FSIčka maji v tahu zvuk prostě luksusní. Připomíná mi to zvuk šestiválce možná je to i tím, že ho krmím 100 octanama
  23. Tak tenhle už je jiný kafe, asi by mě nemuseli ani dlouho přemlouvat, ale 1000 éček je 1000 éček takže si v poho zůstanu u své origo vsazené kožené MF
  24. Je to tak. Po každé zimě se slzou v oku koukám kolik oděrek od kamínků na přední části vozu zase přibylo a to nemluvím o čelním skle a ani nemusím nikomu jezdit za "prdelí" ono to od protijedoucích odlétává také slušně. Prostě v normálním provozu to někdo schytá víc někdo zase míň to je o náhodě .
  25. Netvor odpověděl na ferda25's téma v Ostatní
    Dikes za fotečky potřeboval jsem to vidět na vlastní oko. Ta face maska sama osobě vypadá moc pěkně, ale po nakřížení s OII to opravdu není ono. To snad vymněnit i s nárazníkem.

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.