Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Nejt

Uživatel
  • Připojeno

  • Poslední návštěva

  1. Zdravím vyřešil jste?
  2. Vyřešil jste nějak?
  3. Zdravím, neřešil jste někdo prosim u superba 3 2.0 140kW chyba P046C00 a P040500? Auto jede normálně, do té doby než sem vlezl do diagnostiky si nastavit kilometrový interval změny oleje z 30 000 na 10 000 tak žádná kontrolka nic, ale až sem tam vlezl tak se rozsvítilo. Smazal sem, projel sem asi 10 km a nevrátilo se, ale všude čtu že se to vrátí až po nějakých 100km?
  4. Nejt odpověděl na PetrKV's téma v Podvozek
    Tak se prošlo vše u pravého kola, stabilizační tyčka to není pravděpodobně, je pevná, vůbec se nehýbe atd. Brali za to i páčidlem. Pak tedy zatlačil ručně velkou silou na poloosu a ta se trochu hýbe, a při tom hýbnutí právě to udělá dost podobný zvuk tomu co na videích. Navíc nejvíc to dělá ráno, když se to pak zahřeje je to lepší, tak by to prej údajně mohla být ta poloosa. Jenže mi řekli, že by to dělalo při zatáčení, a to mi právě nedělá.. Pak mě ještě upozornili na unavenej siláč viz fotka, ale z prostřed auta by se to nepřeneslo směr pravé kolo a ten zvuk by šel celkově od středu ne?
  5. Nejt odpověděl na PetrKV's téma v Podvozek
    zítra jedu na zvedák, nesehnal sem ani plošinu ani jámu, ale nabídli se mi tady ze servisu dříve než termín v listopadu, navíc se to od vložení těch videí dvakrát tolik zhoršilo (hlasitost klepání). Tak mi bude muset stačit dotáhnutí (pokud se bude jednat o tu tyčku) když bude kolo ve vzduchu.
  6. Nejt odpověděl na PetrKV's téma v Podvozek
    Když sundám kolo, lze se tam na ni nějak lehce podívat/zahýbat jestli uvidím že by byla volná? Na větší atrakci se před garáží necítím, jen že bych to rovnou zjistil co a jak. Jinak díky za postřeh, konečně to někdo slyší, každej mi zatím říká, že nic neslyší. 😀
  7. Nejt odpověděl na PetrKV's téma v Podvozek
    No, silentbloky sem promazal ale zvuk mi nezmizel, nevěděl by něco po čem jít? Je to jak plech na plech, vždycky když je auto studené, od pravého předního kola.. Při nerovnosti/zhoupnutí nebo když občas silně zabrzdím tak se to ozve. Může to být špatný štít kotouče který je z plechu byť sem ho prstama bez sundaného kola ohnul co nejvíce pryč od kola? Do servisu sem objednaný, ale čekačka 25 dní... tak jestli se s tím někdo nesetkal prosím. U prvního videa (IMG_8332) to klepe hned na začátku U druhého (8245) to jde krásně slyšet od 0:05 sekundy. U třetího (8332) od 0:05 taky velmi výrazně. ještě sem přidal foto, co bylo dělané cca 25tis. km zpět. IMG_8101.MP4 IMG_8245.MP4 IMG_8332.MP4
  8. Nejt odpověděl na PetrKV's téma v Podvozek
    Zdravím, teď se mi to začalo ozývat u S3 u předního pravého kola taky, vrzání při pomalejší jízdě - přejezd přes retardér, zhoupnutí atd...dočasné řešení tedy koupit G05 215 0A2 a natlačit do silentbloku? Díky
  9. Nejt odpověděl na Badura's téma v Elektrika
    Moc díky. Nabíjím to nabíječkou Bosch C3, zvolil sem tam AGM a už to nabíjí, akorát teda vlastně stop start mám deaktivovaný, tak je to asi jedno.
  10. Nejt odpověděl na Badura's téma v Elektrika
    Baterii sem úspěšně nakódoval ale ještě bych si ji v zimě chtěl průběžně dobíjet, mohu to dělat když je zapojena v autě? Vím, že se nesmí dát - přímo na baterii ale na kostřící bod, ale nemohu najít, není to ta "lišta" nad baterií? Díky
  11. Nejt odpověděl na ferda25's téma v Elektrika
    Zdravím, pořád to platí? Mám 291104 - Temperature Sensor for Heated Steering Wheel B1455 01 [008] - Electrical Failure Intermittent - Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame:
  12. Tak sem po trochu googlení našel jedno zahraniční fórum kde pán řešil to stejné na superbu 2 a byli to teplotní senzory, konkrétně 2 v kabině Neví někdo prosím, kde se nachází na Superbu 3?
  13. Tak sem přes VCDS resetoval klapky, nepomohlo. Otevřeli jsme i live data kde se v procentech při otáčení kolečkem teploty mění procenta. Když mám 16°C, je tam 0% jak by mělo jít, pak tam není nic mezi tím, kde by třeba na 19°C mělo být 30% ale je 0%. A až pak vyjedu na HI kolečkem, tak se hned objeví 100%. Opravdu nikdo netuší?... Díky
  14. Zdravím, nesetkal se někdo s tím, že by auto topilo úplně na poslední nastavení HI na kolečku? Když už dám 29 tak to přestane topit. Radiátor topení by to být neměl, když to na to HI topí? Pár dní zpět se měnila baterie, nemohlo to mít vliv na to? Udělal sem základní nastavení klapek na panelu klimatizace - držet AC a foukání na sebe, měla by se dělat ještě nějaká kalibrace ve VCDS? Je pravda že venku jsou teď 30°C, ale stejně by to mělo fungovat ne? Ve VCDS nemám o tom žádnou chybu, je tam jen jedna - 55628 - Omezení funkce ze strany správy energie B10CD 00 [00001000] - Neznámá chyba zpracování [HeckBT - Sitzheizung - Komforteinschraenkung wegen Eingriff Energiemanagement] Sporadická - Potvrzeno - Testováno od smazání paměti info o závadě: Priorita závad: 7 Frekvence závad: 2 Počítadlo resetů: 61 Kilometry: 138163 km Datum: 2024.08.30 Čas: 15:32:04 Díky..
  15. Nejt odpověděl na Badura's téma v Elektrika
    Taky sháním někoho na nakódování baterie - olomouc a okolí

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.