-
Prerabka kluca na vystrelovak OC1 , F,W,
Musím jemně nesouhlasit s autorem článku , že majitelé predface se musí spokojit s vystřelovákem bez dálky. Koupil jsem neorigo dalku s vystřelovákem od rakso . Ty klíče od nich sou vážně na pytel ale jelikož mají podobný tvar dá se plošnák z jejich klíče po mírné upravě (musís se zbrousit to skosení) použít v origo. Takže mám octávku bez jakékoli komfortky s dálkou a origo vystřelovákem. Ještě řešim jak přemístit diodu ale to už je prkotina. Toť můj postřeh
-
Spotřeba 1.6 MPI 75 kW
mno a cesta zpět , ta samá rychlost a spotřeba 5.9 , z toho plyne že z prahy do LBC je to do kopce :-D
-
Spotřeba 1.6 MPI 75 kW
Tak dnes se mi také povedlo mít krásnou spotřebu , bylo to 5,6 l/100 Bylo to na trase LBC - PHA ale při 90km/h
-
Spotřeba 1.6 MPI 75 kW
Tak jsem se rozhodl podělit se také o své postřehy se spotřebou a přijde mě že si to tu hodně lidí moc idealizuje. Já jezdím naprosto normálně ve městě kolem 2500 otáček takže žádný honění. a je to tak že město s křižovatkama tak nějak do 10L pokud jedu mimo město po okreskách a dodržuju předpisy tak je to nějakejch 7.8, pokud dálnice 90-100 km tak 6.5 a pokavad normalni jizda 120-160 tak zhruba 8-9. Podotýkám že mam v autě nové rozvody , škrtící klapku i lambda sondu. Tankuju jen na shellce. Možná je to tím že jsem z LBC a tady jsou všude kopce. Ale fakt bych rád viděl na vlastní oči člověka který se ve městě kde jsou všude semafory dostane s 1.6 74 kw pod 8L
-
Rozčalounění Zadních sedadel.
Sakryš nějak sem se překlikl prosím o přesunutí do sekce Interiér
-
Rozčalounění Zadních sedadel.
Ahoj zdravím všechny, chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte náhodou jak na rozčalounění zadních sedadel . Hlavně opěradlo, na sedák jsem přišel. jde mi o to že bych chtěl přehodit čalounění z jiných sedaček. dík
-
Barevné varianty u předface
Tak dik , me vzdycky podle tech fotek prislo ze ta starsi varianta mela ten spodek svetlejsi . Ale zas kazda fotka byle jinak ladena tak jsem v tom mel zmatek . DIk za odpovedi .
-
Barevné varianty u předface
Zdravim všechny co mi mohou poradit. Mám otazky čim se liší barevné varianty u předface palubek a tapec . Pokud je spodek palubky svetle sedy a vrsek tmave. A pokud je vrsek palubky černý a spodek šedý (rv98). tak by mě zajímalo jestli je šedý spodek u obou variant stejný nebo se odstínově liší. možná je to hloupý dotaz ale zrovna nemam možnost srovnání.
-
Sháním El schéma Mozků motorků
Zdar lidi nemáte někdo schéma Motorků pro stahování 2.5 gen. co je na kterém vývodu mozku, jaké tam jsou signály atd dik.
-
Co znamená toto VIN
Tak to mě uklidnilo dík už jsem myslel že jsem narazil na neznámé auto s vymyšleným VINEM
-
Co znamená toto VIN
To jsem zkousel a napsalo mi to toto : Škoda Octavia unknown model, unknown engine, model year 1998, production number 065478 production plant Mladá Boleslav The entered VIN is valid! je to normalni ze mi to napsalo unknown model ?
-
Co znamená toto VIN
Chtěl bych se zeptat co znamená když vin začína TMBZZZ ty druhe 3 znaky by meli oznacivat vybavu motor atd ale nikde v dekodovacich tabulkach jsem nenasel "Z".