Přejít na obsah

Coming home, leaving home - chyba


paldous

Doporučené příspěvky

ahoj, aktivoval jsem pres maxidot menu coming a leaving home funkci ale problem je ze se mi pri zamceni nerozsviti coming home a pak pri odemceni nerozsviti leaving home, jak to ma presne fungovat? mam xenony a svetelne cidlo plus denni sviceni pres mlhovky ale coming a leaving nefungujou, jedna se o OII face...

musi byt prepinac svetel v pozici zapnuta potkavaci svetla? pak by se to melo automaticky po zamceni rozsvitit? poradte co s tim...prej se to da nejak aktivovat i pres svetelnou houkacku, ale to si nejsem jisty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

jj, tak mi to funguje, ale jde to udělat tak, aby to spouštělo pokaždé bez ťukání do dálkovek? Někde v kódování BMC jednotky? Ta předfacelift octavka mi to spouštěla pokaždé a pak když jsem odemknul z dálky, tak mi rozsvítila xenony. Samozřejmě pak i ve dne, ale to mi nevadilo...jednoduše ji natvrdo domluvit, že je venku pořád tma :)

Editováno: , autor: dracek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim chlapci.

V praci ma jeden octaviu a ked zamkne auto rozsvieta sa mu svetla a po cca 20 sekund sa zhasnu.

Chcem sa spytat či by to fungovalo aj na mojej octavii je to 2007 elegant 2.0 TDI s PDF.

(Podotknem ze ten dotičny ma xenony.)

Neviem ako sa ta funkcia vola, ludovo povedane "odprevod ma domov."

Chlapci dakujem za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja by som bol tak isto velmi vdacny keby sa nasla nejaka dobra dusa z Okolia Kosic a nakodovala mi to, mam FL s origo hmlovkami cize aj corner, a chcel by som zistit ci sa da aktivovat aj ta funkcia ze ak prudko zosliapnem brzdu rozblikaju sa vystrazne, spominal mi jeden kamos ze to na octavke maju, maju pred facelift, neviem co je natom pravdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze som si aktivoval Comming Home, prepinac svetiel v lubovolnej polohe. Nemam snimac osvetlenia, takze funguje len manualne zapnutie osvetlenia (tuknutie na dialkove - dost surove na ziarovky, hlavne ked neostanu svietit ...). Leaving home vsak stale bez odozvy.

Editováno: , autor: Pajdo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš tu Octavii co máš na avataru, tak ten kabel bude stačit, jestli máš Octavii o které je tohle téma, tak na ni ten kabel stačit nebude. Pokud je to tedy klasický KKL který na Passata B5 stačí - kamarád může mít HEX-CAN kabel a pak by šla i dvojková Octavia, ale pochybuji, jemu stačí levnější KKL...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak mas svetelny senzor tak to musi byt pri zamykani v polohe auto a vonku musi byt tma, vtedy to ide, iank bez senzoru staci mat vypnute svetla, zamknut dialkou a rozsvietia sa, na predchadzajucej som to mal nakodovane tak ze sa mi rozsvecovali hmlovky, teraz na FL to mam cez xeny ale mam senzor a spinac s polohou AUTO, predtym som nemal...neviem co mas a aky modelovy rok, mas origo z vyroby hmlovky? mas nakodovane denne svietenie cez hmlovky? vsetko suvisi so vsetkym ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak mas svetelny senzor tak to musi byt pri zamykani v polohe auto a vonku musi byt tma, vtedy to ide, iank bez senzoru staci mat vypnute svetla, zamknut dialkou a rozsvietia sa, na predchadzajucej som to mal nakodovane tak ze sa mi rozsvecovali hmlovky, teraz na FL to mam cez xeny ale mam senzor a spinac s polohou AUTO, predtym som nemal...neviem co mas a aky modelovy rok, mas origo z vyroby hmlovky? mas nakodovane denne svietenie cez hmlovky? vsetko suvisi so vsetkym ;-)

Servus

. Počuj moja octavia je rok výroby 2007 mam original mlhovky teda od výroby a mam denne svietenie nakodovane v mlhovkach. Ked zapnem svetla tak mi ide aj CORNER. Teraz som zistil ze ked necham zapnute svetla vypnem motor a vytahnem klučik ze zapalovania tak ostanu svetla svietit cca 20 sekund a potom zhasnu. To sa mi pači. Ale ked auto odemknem tak sa nerozsvieta. Nevieš prečo? A ešte ked svetla vypnem a zhasnem motor , zamknem dialkovým tak sa svetla neroznu iba ako som pisal ked ich necha zapnute a vytahnem kluc a zamknem dialkovým tak svieta (20 sekund).

Dikes za rady

Editováno: , autor: michael9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...