Přejít na obsah

Coming home, leaving home - chyba


paldous

Doporučené příspěvky

ak mas 2007 tak to na 100 percent nevadi, ja som tiez mal predtym na 2008 denne cez hmlovky a k tomu aj corner a aj comming a leaving...ide to v pohode, nevies sem vlozit ake tam mas aktualne kodovanie? skopiruj kod a mozme sa nan pozriet prip upravit...

cau. To kodovanie asi nezistim lebo chodim za kamosem a on je doma len niekedy a je 40 km odomna. je z druhej dediny. Dakujem ti pekne za tvoj cas a nervy co si stravil s mojou konverzaciou. Este raz dakujem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dakujem velmi pekne za ochotu :) ale kamos ma kabel ktory pasuje na passat B5, to bude pasovat aj do octavky mojej nie? a na konkurencnom fore som nasiel presne navody ako postupovat pri kodovani.. je tam presny postup aj vsetky funkcie ktore sa daju nakodovat :)

A mohl by jsi mi poslat odkaz ? taky mam ocktaviu 2005 a chtel bych to :-) diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj, prosím o radu, táta odemkne na dálku OII liftback 08 a zadní svítilny se rozsvítí (comming home, leaving home) ale po asi 3 vteřináchparkovačky v zadním levém světle zhasnou a světla tak nesvítí po celém obvodu. nevíte někdo kde by mohla být chyba? Doposud to fungovalo jak mělo. Děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim, mam original destak se svetelnym senzorem z vyroby. Octavia 2 facelift 5/2009, vybava: elegance. Problem je nasledujici. Je tma, jdu k autu, spinac je v nastaveni AUTO, nastaveno v palubnim pc - vse aktivovano. Otevru na dalku a comming home se nerozsviti na poprve, ale kdyz dalkovy ovladac zmacknu podruhe. (Viz. Video) Obcas mi blbne i behem jizdy, kdy je slunecno a vozidlo ma stale hlavni svetlomety nasvicene misto prepnuti na denni sviceni? Zhruba pred pul rokem byl senzor menen a myslim, ze od te doby to blbne. Nejaka rada??

trim.0963A2C7-863C-4E26-91B0-C227099FD981.MOV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Cau, mam vymeneny destak, ale nefunguje? Octavia 2 facelift, destak s comming/leaving je z vyroby. Vzhledem k tomu, ze byl vadny clen fora mi ho vymenil, ale spatne nakodoval - Respektive byl tam jiny nez nakodovany, tak mi to Ferda nastavil a opet nefunguje jako pred tim? Problem je v tom, ze se to projevi hlavne, kdyz prijedu zamknu, odejdu. Nekdy se stane, ze cca hodinu pote se vratim, zmacknu dalkac a svetla nic:-( tak mackam podruhe a funguje to. Kde muze byt problem. Popisuji stav, kdy jdu do auta za tmy ci do neosvetlene garaze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Dobrý den

Mám dotaz k funkci Leaving – home.

Jak uvádí návod, mělo by dojít k rozsvícení obrysových světel, potkávacích světel, osvětlení registrační značky a osvětlení ve vnějších zrcátkách. Mě vše funguje, kromě vnějších zrcátek. Zde nedojde k rozsvícení. Do nedávna mi to fungovalo bez problémů. Po výměně baterie ve voze. Za originální (zakoupenou v servise) se mi zrcátka nerozsvítí, při příchodu k autu. Nastavený přepínač mám na auto, leaving - home mám aktivovný i coming home (ale to s tím nemá nic společného). Divné je, že při ukončení jízdy a vytažení klíčku ze zapalování se mi světla v zrcátkách rozsvítí.

Nevíte prosím čím by to mohlo být?

Předem děkuji za informaci.

Mám Škoda L&K 1.8 facelift 2009

 

Editováno: , autor: Cd-rom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Mam otázku je to možné nejak spraviť v octaviu 1 r.v 2000? Keď vymením vypínač svetiel z polohou auto alebo nejakým spôsobom aby sa pri odomknuti tak isto aj zamknuti rozsvietili svetlá, ale čo vlastne k tomu treba aby to fungovalo? Ak vie niekto poradiť pripadne spraviť, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...