Přejít na obsah

originální reproduktory


Doporučené příspěvky

Ještě jsem je venku neměl, ale podle fotek v tomhle článku http://www.skodahome.cz/garaz-skoda/1150-vymena-reproduktoru-v-octavii.html tam můžou být taky repro od fy Isophen - made in Tunesia. Výkon neuveden, jen impedance 4ohmy :) . Do Fabií dává Škodovka TVM - Tesla Valašské Meziříčí, takže na Blaupunkty bych si nevsadil ani Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... až se do toho pustím. ...

Jestli tam bude víc než jen "Blaupunkt" nebo "Isophen" nebo něco jiného, tak nezapomeň na Fujitsubo a opiš všechno a hoď sem.

Já už tímto procesem prošel, ale dřív než tady padl tento dotaz.

Budeš sundávat i vyškáče, takže aspoň o předku budeme mít jasno. Ikdyž jen na půl :feve:

...značky Blaupunkt(ale také sú v každej)...

To jsem si myslel taky do doby než jsem se podíval na odkaz co cem hodil Carlo. Evidentně jsou od prvovýroby, žádný dodatečný pozdější bastl, podle konektorů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Při koupi mělo auto někakej dobastlenej nestandartní konektor k autorádiu. Nechal jsem si namontovat standartní konektor a namontoval rádio ( neorigo Blaupunkt ). Repro mám pouze vepředu. Zvuk je ale úplně katastrofální. Basy to skoro nehraje, trochu středy a nepříjemý výšky. Jsou tam z výroby tak strašný reproduktory? Nebo mám špatně zapojenej ten konektor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...