Přejít na obsah

Montaz/Demontaz zamku prednych dveri Š.Fabia 1


P.Erik

Doporučené příspěvky

Ahojte,potrebujem poradit ako namontujem novy drziak zamku prednych dveri na Fabia 1.

Starsi drziak sa mi odlomil pri rozoberani dveri a bol som nutny zakupit novy...prikladam fotky noveho drziaka:

Pouzivaju sa do tych troch kolikov nejake zatky(zaslepky).Viete mi aj poradit ako tento drziak namontujem.Je to drziak na predne lave dvere..vdaka

p1040126u.jpg

p1040127x.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

dobry den. Chcel by som sa opytat ci neviete poradit s problemom. Jadna sa o skoda fabia 2003 rocnik, na ktorej mam problem. Jedna sa o otvorenie soferovych dveri pricom pri otvoreni mi nechce zasvietit vnutorne svetlo v kabine. vsetko ostatne ako odomykanie ci zamykanie klucom alebo dialkovym mi funguje. sem tam sa mi zamkne kufor a neda sa otvorit nicim inym ako dialkovym ovladacom. viete mi poradit co to moze byt za problem. Dakujem Vam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...