Přejít na obsah

koroze znaku Škoda na O1 Tour


ben06

Doporučené příspěvky

Tak jsem se dnes na znaky díval a musím říct, že mi taky mění barvu. Nedá se říct, že by rezly - jsou fakt plastové, ale přímo ve znaku šípu se objevují flíčky.

Zatím je to únosné, ale třeba Ti to na záruku fakt vymění.

Ale aby to dělalo i u nového auta??? HNUS velebnosti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak třeba já na staré Feldě měnil páté dveře a samozřejmně jsem si do nich koupil nový znak. V prodejně Škoda, pro úplnost.

No, a za rok byl ten znak v horším stavu než ten původní, který jsem si "na památku" ze starých dveří odloupnul.

Jinak jsem si všiml, že hodně znaků na Oktávkách, možná na všech Škodovkách, ale když jsem kupoval auto, tak jsem se díval jen po Oktávkách, má ten šíp modrý.

A jinak, na burze v Ostravě je mají za 120,- myslím. Origo. Nebo se tak alespoň tváří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikož jedu v pondělí na servisní prohlídku a končí mi záruka prohlížel jsem zběžně auto a zjistil jsem začínající korozi znaku Škoda vpředu i vzadu, máte to taky někdo? Jsem zvědavý jestli mi je vymění na záruku.

Znak je mechanicky poskodeny nie je to na zaruku.

WOJNAR:

Original znak skoda je len ZELENY. Tie modre co si videl boli mechanicky poskodene preto zmenili farbu. Na znaku je priesvitny plast ktory ked sa poskodi tak sa tam dostane voda a vzduch a znak zmeni farbu.

Novy original znak stoji 150Kc.

LINK: http://www.obautodil...ginal-octnap001

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji odborníkům za všechny teorie, znak NENÍ mechanicky ani jinak poškozený akorát po lesklých okraji se dělá šedá "mapa" a to vpředu i vzadu a znak bude časem hodně škaredý, omlouvám se podobný problém je rozvedený v sekci Yeti ne fabia, jen jsem na to chtěl upozornit majitele Tourů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROCHY603: Prosím Tě, jak se dá mechanicky ten znak poškodit??? Jak ho já jako uživatel auta, který se na znak maximálně díva nebo při umývání celého vozu ho přetřu houbou můžu poškodit???? Co je to za nesmysl?!

To je jako bych si koupil obraz do obýváku, on mi za dva roky vybledne a ten co ho maloval mi řekne, že jsem ho mechanicky poškodil!!!

No říct mi v servisu, že jsem znak mechanicky poškodil, tak pana mechanika asi taky mechanicky poškodím! :smich:

To je podle mě výrobní vada - nekvalitního materiálu, použitého při výrobě! A měla by se řešit výměnou s dodatkovou omluvou - "jsme lempli, chtěli jsme to ojebat a čekali, že si naší chyby nikdo nevšimne".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PROCHY603:

To já všechno vím. Jen jsem chtěl konstatovat, že ty znaky zcela běžně odcházejí do věčných lovišť. Ačkoliv některé ty modré vypadaly jakoby byly takto vyrobené.

A cenu jsem myslel hlavně v porovnání s cenou jakou za to chtějí v prodejnách Škody. Ta je fakt luxusní.

Jinak si myslím, že reklamovat je co. Evidentně ten plast neustál působení vnějších vlivů - slunce, voda.

Zase na druhou stranu, vzhledem k ceně za jakou se dají koupit, jak prostá je výměna a že ikdyby umřely úplně, tak autu jako takovému se nic nestane, bych na jejich výměně ze strany servisu za každou cenu netrval.

Na autě jsou důležitější věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ben06: Ano! Já jsem pro! reklamuj, reklamuj, reklamuj. Ono tady nejde o prachy - páč opravdu ty 300kč za oba člověka nezabijou, ale to se přece nemůže stát!!! I když je to maličkost třeba oproti kvalitě laku nebo zpracování interiéru. Ale to už je na jiné téma.

Já bych jim dal mechanicky!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROCHY603: Prosím Tě, jak se dá mechanicky ten znak poškodit??? Jak ho já jako uživatel auta, který se na znak maximálně díva nebo při umývání celého vozu ho přetřu houbou můžu poškodit???? Co je to za nesmysl?!

To je jako bych si koupil obraz do obýváku, on mi za dva roky vybledne a ten co ho maloval mi řekne, že jsem ho mechanicky poškodil!!!

No říct mi v servisu, že jsem znak mechanicky poškodil, tak pana mechanika asi taky mechanicky poškodím! :smich:

To je podle mě výrobní vada - nekvalitního materiálu, použitého při výrobě! A měla by se řešit výměnou s dodatkovou omluvou - "jsme lempli, chtěli jsme to ojebat a čekali, že si naší chyby nikdo nevšimne".

:) :smich:Jednoducho sa ten znak da mechanicky poskodit . Ides za autom ktoremu spod kolies vyleti kamienok presne na ten znak skoda a poskodi to vrchne prekritie a do znaku sa ti dostane voda,vzduch,sol, atd a ten znak ti vybledne.;)

Potom mozes reklamovat aj LAK na prednej kapote lebo su tam dierky od kamienkov . Podla teba je aj ten lak nekvalitny material . Ved aj auto -lak si len umyval HOUBOU.

ZNAK aj LAK mas mechanicky poskodeny zaruka sa na to NEVZTAHUJE.

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdybych neměl znaky poškozené já musel bych se smát těm blábolům, a jedna otázka - zadní znak se mechanicky poškodil jak? od auta za mnou ? Přední kapotu mám oťukanou od šutrů, to teď neřeším !

EDIT:

dnes při mytí jsem znaky blíže prohlížel a na zadním jsem zjistil že průhledná folie na znaku je po jeho obvodu odlepená a zatéká pod ni proto ta oxidace a nebudu asi sám s tímto zmetkem zn. Škoda

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdybych neměl znaky poškozené já musel bych se smát těm blábolům, a jedna otázka - zadní znak se mechanicky poškodil jak? od auta za mnou ? Přední kapotu mám oťukanou od šutrů, to teď neřeším !

EDIT:

dnes při mytí jsem znaky blíže prohlížel a na zadním jsem zjistil že průhledná folie na znaku je po jeho obvodu odlepená a zatéká pod ni proto ta oxidace a nebudu asi sám s tímto zmetkem zn. Škoda

:smich::palec2: Zadny znak si poskodis vlastnym autom. Nemas zasterky na aute.:p;):kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...