Jump to content

jirina5

Uživatel
 • Content Count

  836
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

jirina5 last won the day on June 2 2012

jirina5 had the most liked content!

Community Reputation

18 Good

About jirina5

 • Rank
  OSTRAVSKÉ KOMANDO
 • Birthday 04/02/1913

Recent Profile Visitors

2,001 profile views
 1. Nehádám se, jen prostě doporučuji spíš ten krátký nástavec. Pokud to děláte doma "nakoleně" bez zvedáku s běžným nářadím, dlouhý nástavec tam na spodní šroub prostě nedostanete... Možná, že je to u dvoukolky jinak, ale u 4x4 s dsg tam dlouhý pořádně nastrčit nejde.
 2. Dlouhý nástavec značně nedoporučuji!! Dnes ověřeno. Podle rady tady jsem ho koupil a není tam na něj dost místa. Krátky + račna nebo trhák je tam jen taktak.
 3. To se blbě svařuje... Tím ale nemyslím, že to nejde! Dobře rozmysli komu to dáš a raději si připlať za kvalitního plasťáka, který už to nekdy dělal, než to dát nějakému začátečníkovi. Aby jsi nedopadl tak, že Ti ze zbytků držáků zůstane kulička plastu.
 4. Přesně jak píše Ondrero. Jom je v pohodě. Za málo peněz fungují dobře.
 5. Sraz? Neděle, obvyklé místo?
 6. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=60L92h7HpP8
 7. To mi připomnělo - ač už jsem repasoval xy bubnových brzd a troufnu si říct, že nejsem žádný začátečník (ovšem ani konečník), tak se mi před zimou přihlásila brzdová soustava na mém Combu. Připravil jsem si vše potřebné na výměnu a začal sundávat bubny. Po asi hodině nadávání, kujvování mi došlo proč nešly dolů - po vjezdu do garáže jsem automaticky zatáhl ruční brzdu. Trapáááás... Nikomu to neříkejte, ano? Po tomto odhalení už šlo vbše jako po Ramě. Mokros: Hodně ščestí zítra - a tu matku uprostřed opravdu nepovoluj...
 8. ja varim,ale sem od tebe daleko
 9. jsem pro. Kdybych nááááhodou zapomněl ( dojdou mi tablety na hlavu nebo tak něco) napište mi někdo.
 10. Není to náhodou odchylkoměr? Víš jak uchylkoměr by mohl sloužit i k něčemu jinému... edit: tyjo on to je fakt uchylkoměr... http://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%9Achylkom%C4%9Br
 11. Dáš tady dole odpovědět - použít plný editor a pod textem máš přiložit soubory. Klikneš na porcházet a najdeš umístění kde je fotka (ve tvém případě na ploše). No a potom dáš přidat přílohu (je to pod umístěním fotky ve Tvém PC)
 12. Asi jsi chtěl vložit fotku - nejde... Jinak teď jsem nechával stočit své staré 288 a taky mám vnitřní část kotouče víc "ohoblovanou". Ale nevidím v tom problém. Doporučuju stejně jako ostatní - nech udělat repas nápravy a budeš mít po problému...
 13. jirina5

  Výměna volantu

  Omezení samozřejmě mám. A to protože jedničková octávka nenabízí žádnou z těch funkcí, které tady milhaus vypsal. Proto je logické, že v jedničkové octě nikdy nebudou fungovat. Ale jde o to, že funkce, které jsou na MF volantě u jedničkové octávky jsou zachovány a FUNGUJI i na volantu novém. A to je nejspíš to na co se Robert16 ptal. Čili má odpověď zní - ANO nový MF volant podporuje funkce starého MF volantu a je tedy možné ho použít. Uznávám - úprava to není jednoduchá a nedá se "zmáknout" za pár hodin, ale JDE TO. Už to tak mám rok a pořád tuto úpravu považuju za jednu z nejlepších, co jsem na autě udělal. EDIT: Aby tedy bylo jasné, co mi funguje (hlavně tedy pro Milhause, ať má realný pohled na věc) : Na novém volantu ovládám komplet tempomat, hlasitost rádia a lazení stanic/přepínání skladeb. Vic funkcí na jedničkovém MF volantu není. Robert16: promiň, že jsem neopdověděl - musím si ve zprávách udělat pořádek.
 14. Nechci se tazatele zastávat, ale - neptal se na odpojení baterie, ale na sundání pojistek nad baterií - což pánové ruku na srdce nikoho z nás v autoškole jistě neučili. To proto, že ne všechny auta to mají takto řešené. A jak jsem psal - mohlo se stát, že má jeden z těch úchytů nějak zaseklý nebo nějak "upravený" a proto mu to nejde. A to, že se na to ptá na foru - kde jinde??? Od toho tady přece jsme - abychom si navzájem poradili, byť třeba s totálníma blbostma. Já ho chápu - když neumím raději se zeptám, než bych něco doničil. A o vědomostech některých inspektorů v autoškolách bych raději pomlčel. Když jsem dělal kdysi řidičák - pan důležitý se se mnou div neporval, když se mě ptal na osvělení Jawy Pionýra - podle něj všude patří 12V žárovky, což si nedal vymluvit a žárovku jsme museli vymontovat. Pak už byl hodný jako beránek... Ale jinak souhlas - dneska udělat řidičák je jen byznys - ostatně pak to tak taky na silnicích vypadá. Hlavně, že autoškola dostala zaplaceno. Co bude dál, to ať pak řeší pojišťovny..
×
×
 • Create New...