Přejít na obsah

Problém s imobilizérom


blade25

Doporučené příspěvky

Zdravim vsetkých majiteľov Octavie -_-

Už dlhší čas mám na svojej okte (1.6/55kW/r.v.98) tento problém: riadiaca jednotka mi často neidentifikuje kľúč na prvý krát, ale musím s ním viackrát pootočiť (poloha 0 a 1), než mi ho chytí. V servise pri napojení RJ na WAG vyhodilo chybu, že je slabý signál z kľúča. automechanik mi poradil, aby som použival rezervný kľúč. Chviľku to sním išlo v pohode, ale po pár dňoch to isté ako so starým kľučom.

Je problém v imobilizéri, alebo v čítačke okolo spínacej skrinky??

Poradte....

Prípadne, koľko by to stálo, a čo je potrebné vymeniť..

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdravim vsetkých majiteľov Octavie -_-

Už dlhší čas mám na svojej okte (1.6/55kW/r.v.98) tento problém: riadiaca jednotka mi často neidentifikuje kľúč na prvý krát, ale musím s ním viackrát pootočiť (poloha 0 a 1), než mi ho chytí. V servise pri napojení RJ na WAG vyhodilo chybu, že je slabý signál z kľúča. automechanik mi poradil, aby som použival rezervný kľúč. Chviľku to sním išlo v pohode, ale po pár dňoch to isté ako so starým kľučom.

Je problém v imobilizéri, alebo v čítačke okolo spínacej skrinky??

Poradte....

Prípadne, koľko by to stálo, a čo je potrebné vymeniť..

Ďakujem

Mel jsem ten sam problem a stacilo vymenit kabel od snimaci civky k jednotce imobilizeru a je vse OK.Stalo me to 800,-Kc.A mam tedka klidek.PS:prej ten kabel nejak zestarnul,zmenil impendanci a RJ nejak nemohla precist kod z klice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...